Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak a csuklómmal?

Mit csináljak a csuklómmal?

Figyelt kérdés
Már pár napja fáj a bal csuklóm. Először csak a belső fele fájt de egyre feljebb megy a könyököm felé a fájdalom. Mozgatni tudom de hát eléggé kellemetlen. A borogatás nem használ.. mit kezdjek vele?

2012. júl. 26. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz.
2012. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyulladás...

Nyugalomba kell helyezni, pl. egy csukló-szorítóval, merevítővel. Néhány napig kíméld!

2012. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet ínhüvelygyulladás is akár, voltál már vele dokinál?

Röntgen sem ártana, illetve addig is feltétlen használj csuklómerevítőt

2012. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem el vele orvoshoz.. csak befásliztam. Majd ha rosszabb lesz akkor megyek csak el. Azért köszi a válaszokat.
2012. júl. 30. 21:03
 5/5 anonim válasza:
Nekem is sok ideig fájt és a nyáron láttam meg hogy vmi duzzanat van a csuklómon..közbe nagyon fájt mikor behajlítottam..azt gondoltam majd el múlik magától,de nem múlt el,erőt vettem magamon és januárba el mentem vele a sebészetre és azt mondta csuklóciszta amit csak műtéttel lehet helyrehozni vagy esetleg azzal hogy csukló merevítőt rakok rá, de az nem biztosítja hogy helyre jön..szval műteni kell és addig nem szabad semmit se csinálnom, enem lehet megerőltetni..ez a ciszta az ínhüvelygyúladásból alakult ki..legelőször 4-5 éve kezdett el fájni, és azóta nagyon sokszor fájt és ez lett belőle.....szval ha fáj a csuklód sokszor akkor érdemes megmutatni egy orvosnak vagy különben ciszta alakul ki belőle és az még jobban fáj mint előtte
2013. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!