Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a csuklómmal?

Mi lehet a csuklómmal?

Figyelt kérdés

így alapból állandóan kattog,de így hangosan

meg ha egy kicsit megerőltetem fáj mondjuk 10fekvőtől már elkezd fájni és még jobban kattogni :S úgyhogy inkább abba hagyom mert nem nagyom tudnám folytatni meg félek hogy csak még jobban baja lenne ha most van

szerintem ahhoz lehet köze, hogy régebben így elég aktívan gyakoroltam a kezenállást így bemelegítés nélkül lehet hogy amiatt ilyen? orvoshoz akartam menni de nem tudom kihez kéne mert amilyen tanácsokat kaptam traumatológia meg ilyenek de oda törött fejjel is 3órát kell várni minimum hát még ilyen csuklóval milyen lehet:SS

és nem tudom mit tegyek szedjek vitaminokat erősítsem?vagy mi legyen

breakelni szeretnék de az eléggé igénybe veszi

tudom hogy hosszasan írtam le ezért elnézést is kérek csak nem most kezdett fájni vagy 1éve és minden nap azt hittem hogy elmúlik vagy enyhül de semmi:S úgyhogy remélem valaki tud mondani valamit...


2011. dec. 18. 21:41
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Lehet porckopás is, az meg az ortopédushoz tartozik. De a legegyszerűbb, ha elmész a háziorvoshoz, aztán majd ő eldönti, hogy hova küld tovább.
2011. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos->beutaló orthopédiára-> orthopéd orvos.
2011. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

anyát kérdeztem hogy jó-e ha háziorvoshoz megyek de azt mondta teljesen mind1 mert ő nem ért hozzá..

de ha ad egybeutalót akkor meglehet próbálni :)

és amúgy a porckopáson lehet segíteni,úgyhogy aktívan sportolhassak még??

2011. dec. 18. 21:54
 4/5 bánomisén ***** válasza:

Nem mondtam, hogy porckopásod van, csak találgattam. A kezelése attól függ, hogy milyen mértékű, de lehet, hogy neked teljesen más bajod van. Vagy az is lehet, hogy semmi bajod, de azért nézesd meg, ha fáj.


A háziorvoshoz beutalóért kell menned, hogy az ortopédus fogadjon.

2011. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos ahhoz biztosan ért, hogy milyen szakrendelésre küldjön tovább. Egyébként ha szerencséd van, akkor lehet a szakorvoshoz időpontot kérni, és akkor nem kell órákat várakoznod (csak esetleg hónapokat az időpontra, de talán nem olyan sürgős).
2011. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!