Cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
A hasamon két oldalt folyamatosan furunkulusok vannak. Néha elmúlik, de a helye megmarad. Eltelik pár hét, és jön a következő. Ezen felül az utóbbi időszakban hirtelen pár kilót felszedtem, pedig egyébként sem vagyok vékony alkat. Azt olvastam, hogy ezek együtt utalhatnak cukorbetegségre, ez tényleg így van?
2012. aug. 19. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet,főleg ha nagyon lassan gyógyulnak a sebeid, de nem feltétlenül utal arra.Ezen felül a furunkulusok utalhatnak legyengült immunrendszerre. Mikor volt utoljára vérvizsgálatod? Szerintem mindenképp menj el a házidokidhoz, és ő úgyis elrendel egy vérvizsgálatot.
2012. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább beírnád a Googliba a "cukorbetegség tünetei"-t. Tényleg, tedd meg, és rögvest megtudod.
2012. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha elmennél az orvoshoz kivizsgáltatni magad, még jobb lenne!
2012. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okosak vagytok, utolsó kettő... Azért tettem föl itt a kérdést, mert neten olvastam hogy ezek tünetek lehetnek, de ma már nem tudok elmenni a dokihoz, és szeretném tudni, holnap ha megyek, mire számíthatok, hogy addig utána tudjak olvasni.
2012. aug. 19. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap se menj, mert ünnep nap van, nincs rendelés csak ügyelet. Egyébként amiket itt leírtál azok csak tünetek,és ezer dolog is okozhatja őket, nem csak a cukor. Azt írod, hogy az utóbbi időben, tehát nem egyik napról a másikra, tehát már rég elmehettél volna orvoshoz. Nem is értem az ilyet mikor valaki idegenektől,neten keresztül kér tanácsot és még ő van felháborodva, ha azt tanácsolják neki, hogy forduljon orvoshoz, hiszen mi csak találgatni tudunk, annak meg semmi értelme.
2012. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!