Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek az nem baj, ha...

Szerintetek az nem baj, ha holnap megyek cukorterheléses vizsgálatra és befaltam egy nagy doboz csokis kekszet?

Figyelt kérdés
Ettől még nem fog más értéket mutatni a vizsgálat,mint amit egyébként mutatna,ha nem ettem volna meg ezt?köszi előre is.
2012. febr. 8. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem már ennyit nem lett volna szabad,de mostmár nem tehetsz semmit.

Ha kijön az eredmény,és magas lesz a cukrod(nem lesz éhgyomri az éhgyomri érték),akkor lehet emiatt kell majd egy másik időpontban az egész vizsgálatot megismételni)...

2012. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,mondjuk én általában sajnos szinte minden nap eszem ilyenek,és van,hogy ekkora mennyiségben is.Valahol azt olvastam,hogy ugyanúgy kell előtte enni az embernek,mintha nem is menne semmilyen vizsgálatra.Szóval én ilyeneket eszem,azért gondoltam,hogy talán nem olyan nagy baj.

És még azt megkérdezhetem,hogy mennyivel előtte nem szabad enni?Mer erről megoszlanak a vélemények,van ,aki azt mondja,hogy este 7,van ,aki 8-at és olyan is ,aki a 9 órát mondja. Inni meg,ugye szabad?Köszönöm,hogy válaszoltál!:)

2012. febr. 8. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A vizsgálat előtti 8 órában nem lehet semmit enni.

Ha nem vagy benne a 8 órában, akkor emiatt biztosan nem lesz rossz az eredmény.

2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó okés,köszönöm szépen a segítséget!:)
2012. febr. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!