Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek csináltak már ilyet?

Valakinek csináltak már ilyet?

Figyelt kérdés

Valószínűleg hétfőn megyek sebészetre benőtt körömmel + vadhússal...

Gondolom az orvos ki fogja vágni.De hogyan?Ad érzéstelenítőt,vagy nélküle csinálja?



2012. aug. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A nővéremnek és apukámnak is ilyen volt, bár azt nem tudom, mi az a vadhús, de nekik előbb adtak érzéstelenítőt, semmit sem éreztek, szóval ne félj. A mai világban már egy szuri miatt is érzéstelenítenek, nem fogsz sokat érezni. Sok sikert.
2012. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is vadhús van most, voltam sebészeten, kivágták, de visszanőtt. most megyek lézeres kezelésre, mert megint vadhús van. az érzéstelenítésnél üvölteni fogsz, mert négyet adnak a lábujjad tövébe, és a zsibbadás is baromira fáj.. tényleg nagyon. de utána már nem érzel és nem is látsz semmit, szóval nem ijesztő. de a szuri borzalmas
2012. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!