Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdekel valakit a parlamentben...

Érdekel valakit a parlamentben a magyar ember egészsége?

Figyelt kérdés

Augusztustól akarják csökkenteni/megszüntetni a gyógyászati segédeszközök támogatását.Fogászati pótlások(korona,protézis),tolókocsi,mozgássérültek gyógycipői...

sorolhatnám.

Hová megyünk????? Albániába,Ukrajnába?

Egyszerűen hihetetlen,hogy miken akar sprólolni a kormány!

Felháborító!!!!!!!!!!!!!


2009. júl. 25. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

ez már annyira természetes, és mindennapos, h csak kib.szni tudnak a néppel, h énmár csakígy elengedem a fülem mellett.

én már rég rájöttem, hogy a hazám üldöz el. a saját országom. ahova születtem, amit szeretek (már nemannyira)ahol dolgozom, és amiért teszek, h szebb legyen. ez üldöz el. sztem ez szégyen. már régóta tervezem h itthagyom ezt az államot, csak még kell egykis pénz. ésakkor végre vége lesze ennek az egésznek, és nemkell többet nyáron 30ezer ft-ot fizetni a fűtésért sem...:D

2009. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos valóban nem jó irányba megyünk. Amellett, hogy nagy a korrupció, nincs is miből gazdálkodnia az államnak. Kevés ember adózik, a legtöbb adót csal, sok nem is dolgozik, meg segélyekből él. Többek közt a pénzhiány miatt ilyen pocsék egészségügyünk meg úgy minden másunk.
2009. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké,hogy nincs pénz,de kifizettetni egy parókát a rákos beteggel?!!
2009. júl. 25. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a műlábat is ki kell fizetni, meg a kerekes széket is! Ez van! A Kádár rendszerben volt egy szlogen, miszerint: legfőbb érték az ember. Mára ez úgy módosult: az emberi élet egy lapát sz.rt se ér!
2009. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a parlamentben ebben biztos vagyok. Sok semmittevő semmirekellő egész nap csak ücsörögnek, hülyeségeket beszélnek, és közben bezsebelik a jó kis lóvét. Szarnak a szegény emberre, aki a betevő falatért küzd. Az ő fizetésükből telik mindenfélére... csak az számít hogy 10 milkós autó nem elég, neki a 20 milkóssal kell járni..
2009. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A parlamentben senkit sem érdekel a magyar ember betegsége ők szépen felveszek az 500.000-2.500.000ft-ig terjedő fizetést és a többit leszarják
2009. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Melóban már csak röhögünk a saját kínunkon.Téma az egészségügy,és ennek kapcsán hallottam pár "hullajó" dumát:

Reklám: Dögöljön meg ma,jövőre drágább lesz!

Hírek: Lehet,hogy a Temetkezési Vállalat már hallott valamit,ezért vásárolta meg 1/3 áron azt a rengeteg koporsót?

A jövő: Ha gyerekemnek kell a gázsütőbe elhamvasztania,mert a drágaság miatt nem lesz rá pénzük,akkor vigyázok a filéző késre,a legnagyobb tepsiben sem férnék el egészben.

Ez mind nagyon morbid,de valóban felháborító,hogy már semmire sincs pénz,állítólag a vérvételre, laborvizsgálatra is időpontot kell majd kérni. Én egy súlyos műtétre várok már lassan 8 hónapja, de az 2010-es időpontom is kétséges.Állítólag az Ortopédklinika helyzete is katasztrófális. Mi lesz ennek a vége?????

2009. aug. 18. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az SzDSz kierőltette a vizitdíjat,hogy a haverok legyárthassák a vizitdíj automatákat.Eladták a kórházaknak,utána jöttek a számkódos értékörzökkel.Legyártottak belőle sokat,sok kórház fel is vásárolta bele ölte a kis pénzét. Mikor Gyurcsány elcsapta Ágnes asszonyt,még ők fordítottak hátat sértődötten a cucc meg valahol porosodik.Értelmi fogyatékosként habratyolnak évek óta tisztes pénzekért pedig mind esküszik rá,hogy szakértő.
2009. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

egyébként mire fizetjük az egészségbiztosítási járulékokat, és a munkáltatók mire fizetik utánunk az eb.járulékot????

Ez sem biztosítja az alkotmányban rögzített egészséghez való jogot? Én a 35.munkaviszonyban töltött évemnél lettem beteg,de addig is fizettem,és nem vettem igénybe eü.ellátást,táppénzt.A magyarnak csak kötelességei vannak,jogai sehol?

2009. aug. 18. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes...A cigánynak meg csak joga van, kötelessége nincs.
2009. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!