Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételkor vizeletvizsgálat!...

Vérvételkor vizeletvizsgálat! Nekem kellene vinnem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek laborra, kaptam beutalót, most látom hogy a doki beikszelte a vizeletet is. de akkor most ott csinálják? vagy nekem kéne vinnem?
2012. szept. 6. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy viszel magaddal egy kis üvegbe a reggeli első pisit,vagy ott kapsz majd egy poharat és abba pisilsz.
2012. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen egy kisüvegben,így ott nem kell ezzel bajlódnod.
2012. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerinted ők hogy csinálják helyetted?
2012. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, csak mert nem mondták, és meg azt hittem csak vérvétel lesz. még jó hogy megnéztem itthon a beutalóm. köszi!
2012. szept. 6. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Van amikor kifejezetten a reggeli elso pisit kerik, van amikor mindegy.

En egyszer belepisiltem az uvegbe, de mire beertem vele a laborba kihult.

Mikor megfogta a laboros az uveget rogton felhorkant, hogy ezt mikor pisiltem? Mondom jo par oraja. Azt mondja, akkor ez kuka, ugyanis ha ezt vizsgalnak olyan eredmenyt kapnanak, mint aki mar meghalt (a sok baci elszaporodasa miatt)...

Adott egy tiszta uveget es ott a noiben kellett elintezni a minta vetelt :)

2012. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!