Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigi mennyi ideig...

A füves cigi mennyi ideig mutatható ki egy szimpla vérvételen vagy vizeletvizsgálaton?

Figyelt kérdés

Aki csak 1 szálat szívott el, és egyszeri alkalommal.

Mik a hatásai hosszabb illetve rövidebb távon?



Nem tolom, csak kiselőadáshoz kell. :)

Ki google-ztam csak több információra lenne szükségem.



2011. nov. 6. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ezt egy előadáson úgy hallottam, vagyis az maradt meg bennem hogy napokba telik mire kiürül teljesen a szervezetedből, de egyébként kb 1-2 óra alatt kijózanodsz. Én kb ennyit vettem le abból amit erről elmondtak.
2011. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Sima vérvételen és vizeletvizsgálaton nem néznek drogokat. Feleslegesen nem fognak drága vizsgálatokat végezgetni rajtad.

Egyébként ezt a kérdést minden héten felteszi legalább egy ilyen kis füves, mint te, aki nagymenőnek hiszi magát, aztán sír a szája, mert fél, hogy kiderül.

Ha beszari vagy, akkor nem kell szívni.

2011. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Feljebb már említettem, hogy kiselőadáshoz kell. :) Nem füvezek és nem is próbáltam.
2011. nov. 6. 14:33
 4/14 anonim ***** válasza:
vérvétel 1-2 nap, vizelet 2-3 hónap, de mindenki mást mond...
2011. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
úgy tudom 1 hónapig mutatható ki a szervezetből
2011. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

A vizeletet tapasztalatból tudom (kiskoromban a szüleim rendszerint vizeletteszttel terrorizáltak). Elvileg kb. három hétig mutathtó ki, nekem szaunázással, vízhajtó teákkal sikerült 18 nap után negatívat pisilnem. Nyilván nem mindegy, hogy reggeli első pisi, vagy rengeteg folyadék ivása utáni későbbi pisi. De 3-4 hét az, ami tuti.


A vérről én tök ellentétes dolgokat tudok. Van aki szerint néhány nap, van aki szerint néhány hónap. Ennek utána kéne nézni pontosan, ha megtalálod szólj légyszi, mert szeretnék vért adni, de ahhoz ugye ki kell várni, hogy kiürüljön.


1 szálnak az sem biztos, hogy van rövid távú hatása. Sokan mondják, hogy az első néhánytól nem éreztek semmit, mert annyira minimálisan módosítja a tudatot, hogyha várod a nagy hatást, akkor nem veszel észre semmit, gyakorlatilag meg kell tanulni érezni.


Ha mégis hat elsőre, akkor nevetgélés, éhségérzet az első tünetek, aztán ahogy megy kifelé fáradtság, álmosság.

Hosszú távon rombolja a rövid távú memóriát, csökkenti a motivációkat, és különféle személyiségzavarokat okozhat az arra hajlamos embereknél. Leggyakoribb a pánikbetegség, de aki nem hajlamos rá, annál nem alakul ki pusztán a füvezéstől, és egy spanglitól sem alakulhat ki. Egytől legrosszabb esetben is félelem érzet tölt el, szívdobogással amíg el nem múlik a hatás, de maradandó károsodást nem okozhat, maximum akkor, ha egyébként is volt már valamilyen személyiségzavar.

2011. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
25%

Kb 3 hétig mutatható ki, de ha sokszor eszel citromot, akkor előbb kiürül. Egyébként egy száltól hosszab távon semmi bajod nem lesz. De ha rendszeresen, akkor egy idő után ugy fogsz viselkedin, mint egy zombi. Meg úgy is fogsz kinézni. Beestett arc, kifakult bőr, karik

ás szem, lefogyás... ÉS rontja a memóriád. Tudom, volt ilyen ismerősöm... :(

2011. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki fűtől le tud fogyni, annak csak gratulálni tudok. De ezek amiket fent felsoroltál sokkal inkább a heroin tünetei, mint a fűé. Ismerek több mint 10 éve masszív füveseket, jellemzően normális életet élnek, dolgoznak, párkapcsolatban élnek, meg nem mondanád róluk. Persze én tudom, hányszor nem intéznek el dolgokat ejj ráérünk alapon, meg hányszor punnyadnak a tévé előtt, mikor dolguk lenne, de más tünetet nem lehet észre venni.
2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 csesztedxD ***** válasza:
Szimpla vér- vagy vizelet vizsgálaton biztos hogy nem mutatják ki,több 10ezrekbe kerül egy olyan vizsgálat ami kimutatja a THC-t a szervezetbe :D ne fossál :D
2011. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bazsii05 ***** válasza:
a gerinc velőből véglegesen kimutatható.
2011. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!