Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vízhólyag elmulasztására...

Vízhólyag elmulasztására tippek? A Többi lent!

Figyelt kérdés
Kedden, amikor dolgoztam új cipőt vettem fel, ami elég kényelmesnek tűnt amíg nem kezdtem el mozogni benne. Aztán erős fájdalmakat éreztem a bal lábfejemen. Levettem a cipőt és másikra, egy kényelmesre cseréltem le. Mikor haza értem megláttam hogy ki vízhólyagosodott lábam(a nagylábujj melletti 2 lábujjon és az alatt, a rajtuk lévők kicsik, a alattuk lévők nagyobbak, de nem jelentősek). Másnap délután kiszúrtam őket,és kipréseltem mindből a vizet, ám újra feltöltődtek, és mikor újra préseltem volna ki a vizet, az egyik hólyagnál a bőr teljesen levált 1 cm átmérőjű körben. Mivel holnap ismét megyek dolgozni a maradék egy nagyobb hólyagot kiszúrtam és préseltem belőle a vizet. Szeretném ha holnapra a legkevésbé fájna ugyanis 8 óra álló munkám van. Valamint hogy a Bepanthen kenőcs, valóban segíti-e a gyógyulást, és mit tegyek h ne legyen megint vízhólyag a frissen szúrottból. Előre is Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 8. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel is gyűlik, de ha átvezetsz rajta tiszta (pl. megégetett) tűvel egy darab cérnát, hogy kilógjon a vége, és úgy ragasztod le, akkor lesz. Vagy vegyél patikában, DM-ben vízhólyagtapaszt, azzal nem kell szúrni se.
2012. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!