Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy 55kg-os 22éves lány túlhajszoltság és depressziós állapotba bevesz 1-1szem, xanaxot és dormicumot?

Figyelt kérdés
Nyakamon a suli utolsó éve, mellette munka és pluszban egy komplett háztartás. Sajnos anyósom idén betegség miatt távozott közölünk, és azóta minden rám szakadt. Párom teljesen megváltozott, csak a haverok és folyton folyvást az internet előtt tölti az idejét, reggeltől estig. Szinte nem megyünk el együtt sehova, csak akkor mikor már "hisztizem". :( 5éve vagyunk együtt március óta pedig jegyben járunk. Nem szereti ha munkából haza jön, oda megyek hozzá és megölelem, meg puszit akarok adni neki. Esténként nem ölel meg,inkább hátat fordít és se puszi se pá. Ritka mikor mondja, hogy jó éjszakát! :'( Hajnalban 2órát zokogtam neki, nem bírom! :( Mindig úgy jön haza, hogy meleg étel várja az asztalnál, és tiszta ruha-ház. Nem tudom, hogy mivel harcoljam ki, hogy bármiféle figyelmet szeretett és odafigyelést kaphassak tőle mint régebben. Azért gondoltam, hogy 1-1szem xanaxot meg dormicumot veszek be ugyan is van otthon csak nem tudom, hogy mi történne vele. Olyat szeretnék vele csinálni amivel egy kicsit feltudnám hívni magamra a figyelmet velem szemben. Teljesen tanácstalan vagyok. Tudom, ha ott hagynám akkor nagyon egyedül lenne, hiszen nincsen testvére csak az apja akivel nem olyan szoros a kapcsolatuk egymás között, de ha meg nem csinálok valamit akkor meg én "akasztom fel magam" leszek teljesen magamba roskadva. :( :(' Érdemes még egy pasiért harcolni? Szeretem mert nekem Ő az első az életemben mint fiú/férfi! Segítsen valaki!

2012. szept. 10. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy dologra reagálnék most, amihez talán tudok okosat mondani.

írtad, hogy a párod idén vesztette el az anyukáját. Nekem is nemrég halt meg apukám és a mi kapcsoltunk is megromlott az időben, sőt előbb is a betegség alatt. Talán nálatok is lehet ez az ok.

Nem volt kedvem semmihez, ahhoz se, hogy hozzám érjen, hogy viccelődjön, gorombán rá szóltam sokszor. Nem akartam előtte bőgni, így védtem magam.

Pár hónap után már visszaállt a helyzet, mikor már kicsit túltettem magam a dolgon, és örülök, hogy a párom kitartott mellettem, még ha voltak is csúnya veszekedések. Nem vagyok az a tipus, aki kimutatja a érzéseit.

Tehát erre tippelek, hogy ezért ilyen mogorva veled. neked is nehéz, mert sok feladat rád szakadt, te is ingerültebb vagy, ő is.

2012. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod! Igen nagyon nehéz, és tudom hogy nem a legjobb megoldás lenne ha bogyókhoz nyúlnék, de talán akkor rám figyelne. Szeretni szerintem még szeret, mert amire szükségem van szó nélkül megveszi nekem, meg pl: most este is mikor már zokogtam, felkelt hozzám és bocsánatot kért, hogy nem hitte volna hogy ez ennyire rossz nekem. Február 18án távozott anyukája, beszélni nem beszél róla, nekem is rossz lenne beszélni róla, de jót tenne neki szerinted? Könnyebb lenne egy kicsivel neki?
2012. szept. 10. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nalátod, szeret téged, csak nehéz neki, úgyhogy ne tetézd a dolgokat, ne vegyél be semmit, fontos, hogy észnél maradj, most nagy szüksége van rád a párodnak, még ha nem is úgy látszik.

Megpróbálhatod, hogy beszélsz vele erről, vagy együtt kimentek a temetőbe, nem tudom szoktatok e menni.

nekem májusban halt meg, még nem tudok róla beszélni. De lehet, hogy jót tesz,ha kicsit ki tudja magából adni.

2012. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Részvétem apukád miatt. :( Tegnap voltunk kint amúgy a temetőben rendbe rakni a sírt. :( Beszélni fogok akkor vele, hátha nem fogja magát annyira egyedül érezni magát.
2012. szept. 10. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nektek is részvétem. :(

Lehet, hogy ezen csak az idő fog segíteni, addig is tartsatok össze, ha túl lesztek rajta, sokat fog jelenteni, hogy végigcsináltátok együtt ezt a nehéz időszakot.

Igen, az fontos, hogy érezze, hogy törődsz vele, és, hogy érezze, hogy látod, mekkora fájdalom érte.

2012. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha ennek a rossz időszaknak vége lesz akkor lehet olyan erős lesz köztünk a kötelék, hogy nem lesz ember ki szétválassza. Jaj de jó lenne Istenem! :'(
2012. szept. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!