Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyulladt már be valakinek a...

Gyulladt már be valakinek a tetoválása pár nap után amikor elkészült? Mivel kezeltétek?

Figyelt kérdés
A szalon teljesen steril, 2-3 óránként clarasepttel mosom, bepanthennel kenem, rendesen mosom..mégis be van pirosodva és fáj a mosása. Szombaton csinálták. Festéket is dobálja ki de ez gondolom természetes egy ideig.

2012. szept. 11. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
érdeklődj a teko szalonba hogy mit tegyél...festéket nem dobhatja ki csak a seb száradhat be,de az is csak nagyon lassan.mindig kend be valamilyen testápolóval,körömvirág kenőccsel.
2012. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE kend be se körömvirággal, sem sima testápolóval. Csak Bepanthennel, és ezzel is napi 3x, mert ha túl sokat kened "elázik".

Ha szombaton csinálták, akkor ez még lehet természetes is, mindenkinek másképp reagál a bőre erre az irritációra. Ha első tetoválás, akkor érthető. Ha nem gyógyul mondjuk csütörtök-péntekig, akkor menj el a háziorvosodhoz.


A szalont felhívhatod, de nem fognak tenni semmit.


Egy tetováló

2012. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
neogranormon is jó? abban ugye van gyulladáscsökkentő is..
2012. szept. 11. 17:44
 4/4 anonim válasza:

Nem jó a neogranormon!

Én szerintem kenheted körömvirággal, én is azzal kentem elejétől a végéig, és nem volt gond vele. Én nem mostam, mert nem szabad. Vagyis csak sima vízzel, de semmilyen tusfürdőt, szappant nem kenhetsz a felületre. Testápolót végképp ne.

De a Bepantent ajánlják elsősorban mindenhol!

2012. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!