Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy nagyon ki kellett volna menni illemhelyre és nem tudtatok, és a határon voltatok? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már: "nem bírom tovább", meg az efféle mondatokat. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy ezt eleddig csak lányoktól hallottam, fiúktól sosem.

Szeretném megkérdezni, hogy azok közül, akinek volt ilyen tapasztalata, meddig bírta utána még.

Nyilván itt most nem az intkontinenciában vagy más betegségben szenvedők véleményére vagyok kiváncsi, így elsősorban azokat szeretném megkérdezni, akiknek volt ilyen "éles" helyzetük már.

Amennyiben úgy gondoljátok, túl kínos a kérdés, nyugodtan privát üzenet formájában is válaszolhattok.



2011. nov. 7. 11:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Görögországba utaztunk busszal. Bulgáriában egyáltalán nem állt meg a busz egy pisiszünetre. Ez kicsit több mint 8 óra volt. Akkor ott azt hittem kidurran a hólyagom. Az első megállónál meg nem volt WC, de a borkor körül mindenhol seggek lógtak ki :)
2011. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

"a borkor körül mindenhol seggek lógtak ki :)" ez nagyon jó :)

Hogy lányoktól hallottad csak eddig, annak anatómiai okai vannak: a lányok húgyhólyagja kisebb, mint a fiúké, a húgyutak is rövidebbek. Emiatt hajlamosabbak vagyunk a húgyúti betegségekre, és rövidebb ideig bírjuk visszatartani. Én régebben jól bírtam, de egy ideje már nem, és nem is szeretem sokáig visszatartani, mer vagy a hasam fájdul meg vagy olyan felfázós, csípős érzésem van pisiléskor.

Én azt szoktam csinálni, hogy mozi, színház stb., olyan helyek, események előtt, amikor nem teljesen vagy nem egyszerűen oldható meg a WC-re menés, elmegyek inkább 2x, vagy előtte kevesebbet iszom.

Ha már nagyon kell, utána csak rövid ideig bírom, max. 1 óra, de akkor már nagyon szenvedek.

2011. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat...

Kimaradt a kérdésemből, hogy megtennétek, írtok egy kort a válaszaitok mögé?

Előre is köszi!

Várom a további írásokat is.

2011. nov. 7. 12:17
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. 25/N De ez a görög út kb 9 éve volt.
2011. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Nekem általában buszon kell nagyon, mert mindig, mikor vasárnap buszozok, már félúton érzem, hogy kéne mennem vécére. Mire beérek, akkor meg már komolyan majdnem bepisilek, de azért eddig még nem fordult elő. :) ja és hozzáteszem, hogy 1 órás az utam, maximum 1 óra 15 perc, és mégis ez van, hiába iazom nagyon keveset.
2011. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
17/L voltam.
2011. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várom a további hozzászólásokat!
2011. nov. 8. 08:11
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. A már nagyon kell-től még két órán át tudtam visszatartani, hasfájásom és fejfájásom lett. Utána megfogadtam, hogy soha többet. Kerültem hasonló helyzetbe, busszal utaztunk, és nem volt pisiszünet, szóltam simán a sofőrnek, hogy ha bepisilek, nem vállalom az ülés takarításának költségeit, és senkinek nem lesz kellemes pisiszagú buszon utazni. Megáltt a következő útkereszteződés után, és szólt, hogy ott a fák mögött tudok menni.
2011. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagyon rossz élményem.Nyáron diákmunkán voltam a Tescoban és előtte pár órával ittam, reméltem, hogy addig kijön. Voltam is wc-n a kezdés előtt de mikor már 2 órája dolgoztam, éreztem hogy egyre inkább kell. Szörnyű volt. Alig bírtam a pakolásra koncentrálni. Utána szerencsére kimehettem szünetre, ez mentett meg

18/L

2012. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

nekünk szerbiába az út 13 órás volt. egyszer,ha elmentünk klotyóra,a buszon nem is volt.

még jó,hogy visszatartásban verhetetlen vagyok...

2012. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!