Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benne van a pakliban, hogy az...

Benne van a pakliban, hogy az ITP betegség többé nem jön elő?

Figyelt kérdés
1 évesen jött ki először rajtam , majd 13 évesen újra és nem rég pár hónapja megint előjött. 23 éves srác vagyok, kaptam infúziót 3 hétig kórházba is voltam és sokáig medrolt kellett szednem emiatt. A vérlemezeim a szteroid hatására nagyon jól reagáltak. Viszont nagyon alacsony volt a Trombocítám azt hiszem 3 volt. Szóval már nem szedek gyógyszert sem és eddig nem jelentkezett, viszont nagyon félek attól, hogy újra előjön. Szóval egyesek szerint nem valószínű, hogy többé előjön az ITP. Mondták , hogy 10 év után talán valami vírus kiválthatta belőlem. Viszont tényleg benne van a pakliban az, hogy többé nem fog előjönni ? Ugyanis még a lépemmel sincs baj, a leukémiát az első vérvétel kimutatta volna? Gondolom a fehérvérsejt számok utalnak arra a betegsége. Bevallom őszintén kicsit hipohonder vagyok. Nagyon ritkán vagyok megfázva és ha meg is vagyok fázva nem szokott lemenni a trombocyta értékem. Csak 3x fordult elő. Szóval lehetséges, hogy már nem is fog?
2012. szept. 11. 19:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!