Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » János kórházban gipszelték a...

János kórházban gipszelték a bal lábam (combig) hat hét járógipsz. Dög nehéz ez még nem is lenne baj csak a járósarok olyan magas lett, hogy nem lehet lépni benne. Visszamenjek, kérjek ujjat? Vagy majd megszokom?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ki fogják cserélni. Menj, mert nagyobb baj is lehet belőle
2012. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Miért, az ujjaddal mi a gond, az nincs kinn a gipszből? :) Elnézést!

Gondolom, ki tudják javítani, egyébként is nehéz lehet ilyen hatalmas gipszben járni. Mielőbbi jobbulást kívánok!

2012. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz, ez az én hibám. Elnézést. Ez a gipsz látszólag megőrjit.Még a gép elé sem tudok rendesen leülni.

Viszont a magas sarok ellen legjobb védekezés a magas sarok.

A "jó" lábamra magassarkú cipőt vettem (kissé megnőttem mostanában)igy a kettő kiegyenlitődött. Igy már kissé könnyebb menni. Persze még csak itthon, de az is valami.

Köszönöm a jó kivánságokat.

2012. szept. 20. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!