Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma intéztem volna az ápolási...

Ma intéztem volna az ápolási segély kérelmet, erre mondták az önkormányzatnál, hogy ez év elején megszűnt. Hogy is van ez? Lent.

Figyelt kérdés

Van egy 90 éves nénit, akit éjjel-nappal felügyelnem kell, van egy 4 éves Gyermekem is, férjem dolgozik, de a mami miatt nem tudok elmenni dolgozni, mert nem lehet itthon hagyni egyedül, mivel nem tudja magát ellátni sehogy sem. Ma szépen elutasítottak, hogy megszűnt ez év februárjától az ápolási segély, és a szociális segélyt is, én pedig kapom a havi 12200Ft csp-ot. Mit tegyek, hova forduljak segítségért? Várom a válaszokat!

Legközelebb csak este tudok lenni gép előtt.


2012. szept. 17. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Hűűűűha!
2012. szept. 18. 09:51
 2/4 anonim válasza:

[link]


[link]


Ez csak kettő, de beírod a keresőbe és ömlenek az oldalak.

2012. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket néztem, és elég érdekes ez az egész....
2012. szept. 22. 18:59
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én idén február közepe óta kapom az ápolásit, anyuval vagyok itthon (agyvérzést kapott).

Nem lehet, hogy nincs pénze az önkormányzatnak?

2012. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!