Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kézműtét után mennyi hálapénzt...

Kézműtét után mennyi hálapénzt illik adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz egy elég nagy kézműtem, de nem tudom mennyi pénzt illik adni az orvosnak, és azt sem tudom, hogy a műtét előtt vagy után kell odaadni ?
2012. okt. 1. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
semennyit van fizetésük
2012. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem, amikor a kezemet műtötte a doki, előtte nem volt lehetőségem adni neki, utána pedig olyan rettenetesen bunkón viselkedett, hogy úgy voltam vele, akkor most már nem is fog kapni semmit. Lehet, ha előre adom, akkor normálisabb? Hát nem tudom. Minden esetre szerencsére nem egyformák, mert pl. aki a karomat műtötte, egy tüneményes doki volt, neki ugyanúgy a műtét után akartam volna adni, de nem fogadta el... Végül ajándékkosarat kapott ő is, a nővérkék is. (Egyébként nem tudom, mi az a nagy műtét nálad, nekem a vállam tört el, én 50et akartam volna adni)
2012. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kedves vagy. Nekem a csuklómat fogják műteni, csavarozni, ujra szalagozni..stb .. 50 ezer nagyon sok szerintem, ennyit nem is szeretnék, és nem is tudok adni, mert jelenleg munkám sincs. Én 15 ezerre gondoltam, csak nemtudom mi a szokás ilyenkor .
2012. okt. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!