Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munkahelyi részletes belgyógyá...

Munkahelyi részletes belgyógyászati szűrővizsgálat. Nézik a nemi szerveket is ilyenkor?

Figyelt kérdés
Le kell meztelenre vetkőzni majd?

2012. okt. 7. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A belgyógyászati vizsgálat az nem nőgyógyászati, vagy urológiai vizsgálat! Szívhang, EKG ennyi. (nálunk legalábbis)
2012. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fizikális vizsgálat is fel van írva, az mi lesz akkor?
2012. okt. 7. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Megtapogatják a hasad, esetleg vérvétel, ekg, fizikális vizsgálat az magasság, súly, vérnyomás, látás, hallás, általános állapotfelmérés (az orvos feltesz pár kérdést, iszol-e, dohányzol-e, stb). Ennyi az egész.
2012. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem vészes.
2012. okt. 7. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
én most voltam csütörtökön, nekem áttapintotta a doki a heréket is, meg hátrahúzta a bőrt, szerintem ez orvosonként változik. Amúgy meg volt a vizsgálatod?
2012. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem ilyesmit szerencsére nem nézett.
2012. dec. 15. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

de miért féltek ezektől?

nemhogy örülnétek és akkor 35 évesen nem jöttök majd ide olyanokat kérdezni, hogy jaj mit csináljak a fitymaszűkületemmel meg stb. most nem? szal kellenek ezek a szűrővizsgálatok, én mondjuk azt se értem amikor középiskolások cirkuszolnak h jaj milyen megalázó mert a doki megnézte a farkát. hát basszus, megnézte, na és? sztem mindenki látott már farkat, nem?

2013. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!