Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kerüljek kórházba úgy,...

Hogyan kerüljek kórházba úgy, hogy ne legyen súlyos bajom? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Tudom ez őrültségnek hangzik de higyjétek el, ez az egyetlen lehetőségem van hogy megoldódjon egyik családi problémám. Kérlek segitsetek! :-( esetleg bevegyek valami gyogyszert? Vagy mit csinaljak? Nagyon fontos lenne...
2012. okt. 10. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Testi probléma nélkül csak valamilyen szimulált elmebetegséggel kerülhetsz korházba a pszihiátriai osztályra.Jó színésznek kell lenned hozzá.Mondjuk ha hírtelen üres tekintettel kezdesz bambulni magad elé és nem reagálsz semmire ami a külvilágban történik akkor jó esélyel szállítanak be a mentők ha valaki kihívja rád őket.Vagy egy könnyebb módja ha kimész az utcára és lefekszel a földre majd becsukott szemmel megvárod amíg valaki kihívja rád a mentőket akik beszállítanak a korházba eszméletvesztés miatt.
2012. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez hülyeség! Nehogy bevegyél valamit! Kimossák a gyomrod! Talán azt szeretnéd? Minden problémát meg lehet oldani, csak akarni kell. Rossz ötlet ez a kórházba bekerülés... Ha nem szeretnéd elmondani a konkrét problémádat, legalább írd körbe valahogy. Hátha tudunk valami jobb ötletet adni, hogyan oldhatnád meg. :)
2012. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Kamu eszméletvesztés esetén nemhogy nem viszik be a kórházba, de még meg is büntethetik, hogy indokolatlanul lett kihívva a mentő.

Szóval kórházba csak úgy nem tudsz kerülni.

2012. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem létezik hogy attól megoldódna a problémád....
2012. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az anyam nagyon szigoru..

Elkellett koltoznunk magyarorszagrol..de en visszaakarok menni.

Anyam persze hallani sem akar rola.

Viszont en meg mar nembirom tovabb. Persze a helyzet ennel joval bonyolultabb. Mindent vegiggondoltam es ez tunik a legjobb megoldasnak, de fogalmam sincs mit csinaljak. Esetleg valmi mas modja a korhazba kerulesnek?

2012. okt. 10. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
És azzal mit érnél? Még ha sikerülne is, teljes kivizsgálás 2-3 nap, aztán mész vissza ugyanoda...
2012. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó igazatok van..

Valami mást kell kitalálnom.:/

2012. okt. 10. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kórháztól ugyan vissza nem kerülsz Magyarországra, max anyád kiakad rad, amikor kiderül hogy a horror kórházi számla csak "viccből " volt....
2012. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy.
2012. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért gondolkodj el, hogy tényleg kórházba akarsz-e menekülni.


Ha igen, akkor én agyrázkódásra panaszkodnék. A sztorim az lenne, hogy vártam este egy fontos telefonhívást otthon, de közben elbóbiskoltam, amikor megszólalt a telefon akkor gyors felugrottam, hogy felvegyem, és ekkor elvágódtam a földön, elájultam, amikor magamhoz tértem, éreztem hogy bevertem a fejemet. (Ehhez nem kell betegnek lenni, alvó nyugalmi állapotban természetes hogy lemegy a vérnyomás, és innen hirtelen felugorva az ájulás).


Háziorvosnak felsorolnám az ájulásra jellemző tüneteket, hányinger, hányás, fejfájás, szédülés, hogy hatásosabb legyen a sápadtság érdekében vérnyomáscsökkentő gyógyszert is vennék be.


Az agyrázkódás lehet súlyos is, háziorvos diagnosztizálni nem tudja, ezért kórházba utal. Ott megvizsgálják, hogy súlyos-e az agyrázkódásod, CT mutat-e koponyaűri bevérzést, ha nem akkor is pár napig pihentetnek.


[link]

2012. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!