Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem akar elmenni az orvoshoz,...

Nem akar elmenni az orvoshoz, hogy vegyük rá? Súlyos dolog? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Nos édesapám alkarján már régebben is volt ilyen zsírmirigy gyulladás, de nem ment el orvoshoz ! Mivel édesapám szobafestő így kezét használja a leginkább . És körülbelül egy hete a bal alkarja becsomósodott és fel van neki dagadva,de nem mert elmenni orvoshoz, soha nem mer semmilyen orvoshoz elmenni ,nagyon makacs egy ember az apám .

Segítségüket kérem ,hogy megmondják súlyos dolog ez a csomósodás dolog, mert ha igen akkor milyen módon vegyük rá ,hogy elfáradjon az orvoshoz,legyenek szívesek segíteni , segítségüket előre is köszönöm !


2012. aug. 31. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a hazi orvos is ki tudja tapintani,h kolmolyabb e. En is voltam csomokkal,de mondta,h szerinte nem baj. Vegulis edesapadnak sem feltetlenul baj,ne gondolj rosszra! En pont ilyen vagyok,h negativan allok hozza. De megnyugtassalak, abyukamnak is van egy a kezeben,neki nem faj meg semmi csak regota ott van. O azt mondta,h nem megy orvoshoz mert termeszetes,es anyu egeszsegugyben dolgozott,en hiszek neki. Viszont tenyleg jobb az orvos,de lehet artalmatlan zsircsomo..
2012. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már az egész alkarja ilyen és meg van dagadva az más betegségre is utalhat. Ha nagyon nem akar menni én lehet kihívnám a házi orvost.

Akkor nem tud annyira ellenkezni. Megvizsgálja és megmondja, hogy van e szükség valami kezelésre (amúgy szerintem biztosan).

Egy gyulladás, ami terjed, nem játék..bármilyen belső szervre is átterjedhet, ha az kezeletlen.

2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!