Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek melyik hatásosabb...

Szerintetek melyik hatásosabb : a Coldrex forró ital vagy a Neo citran?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A neó nagyonjó csak az ize fúj.
2012. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se segített soha, a NC-tól pedig hányingerem volt. A Fervex volt tök jó, de megszüntették. :(((((

Marad a mézes tea.

2012. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Coldrexet még nem próbáltam, mert már nagyon-nagyon régen Neo Citrant használok, és nincs szívem váltani, mivel tudom, hogy ez biztosan beválik. Sokakkal ellentétben én az ízét is imádom, ha lehetne, minden nap meginnék egyet, még akkor is, ha semmi bajom, de annak nem sok értelme lenne... :) Egy biztos, olyan jókat alszok tőle, mint akit agyonütöttek, mert ha jól tudom nyugtatót és altatót is tartalmaz. Én mindig ehhez nyúlok először, ha meg vagyok fázva. Antibiotikumot csak a súlyosabb betegségeknél, pl. arcüreggyulladásnál használok. A megfázásokra nálam elég a Neo Citran, az orrspray, Algopyrin és a Lándzsás útifű. Na meg az ágyikóm, és 1-2 csomag zsepi. :) Szóval a NC-t én csak ajánlani tudom.
2012. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Neocitránt szoktam szedni, a fiam pedig a Coldrexet. Szerintem hasonló mindkettő. Sok teát igyál és sok C vitamint szedjél!
2012. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyikse nagyon inkább rubophen thermo ami hamar rendberakott.
2012. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kel hogy lombozzalak titeket, mindegyiknek teljesen ugyanaz a hatóanyaga...
2012. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!