Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lenne egy problémám. Lassan...

Lenne egy problémám. Lassan két hónapja folyamatos hányinger gyötör. A vértérképem tökéletes volt. A doki azt mondta, hogy ez egy hosszabb ideig elhúzódó fertőzés lehet. Nem múlik a betegség. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Eleinte csak reggelente jelentkezett a hányinger, de mára az egész napomat tönkreteszi. Egyszer kipróbáltam, hogy nem vettem be a tablettat. Az első nap egész jól voltam, de másnap rosszul lettem, nem bírom ki anélkül a tabletta nélkül, ami sajnos mar fogyóban van. A vértérképem tökéletes volt, nem vagyok se cukorbeteg, nincs semmi bajom. A doki azt mondta, hogy ez egy hosszabb ideig elhúzódó fertőzés lehet. Mondta, hogy próbáljak egészséges ételeket enni. Ekkor meg volt elég gyógyszerem, de most sajnos csak a jövőhét péntekig fog kitartani. Amint felkelek, be kell vennem egyet, és amikor megyek a suliba, jobban is leszek és enni is tudok, nélküle azonban valósággal haldoklok. Jövőhét pénteken megyek újra orvoshoz, remélem, felír meg egy adag tablettát. Anya azt mondja, hogy majd kinövöm idővel ezt az állapotot, mert neki is volt ilyen idős korában hasonló. Es az az egészben a legrosszabb, hogy lefogytam, mindig húsos voltam, de a szüleim szerint nem vagyok csontváz, nem vagyok csúnya, de latszik a változás. Sirok, ha a tükörbe nézek.

2012. okt. 13. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a neve a gyógyszernek amit szedsz?
2012. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán pszichés dolog, esetleg pánikbetegség?
2012. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bettineni ***** válasza:
Elsö gondolatom az volt, hogy talan terhes vagy, de nem derült ki, hogy lany vagy-e vagy fiu, sem az, hogy mennyi idös. Masodik gondolatom az volt, hogy ilyen gyomorrontasrol meg nem hallottam, ha fertözes volna, akkor szerintem hasmenesed is lenne. Lehet, hogy allergias vagy valamire...de meg jo nehany betegseg eszembe jutott, de nem erdemes talalgatni, alapos kivizsgalas kellene. Peldaul gyomortükrözes. A helyedben kihagynam a tejtermekeket, gyömber teat innek, esetleg kamilla teat, citromlevet innek. Tutira kihagynam a sulit, masik orvoshoz mennek...Ha nem csak hanyingered van, de hanysz is, akkor sok folyadekot kell innod.
2012. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Terhesség? Nem kezdtél el vmi gyógyszert szedni? Pl. fogamzásgátlót?

Esetleg pszichés dolog?

2012. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer egyél meg egy egy kávéskanál köménymagot. Lehet őrölt is, de akkor utána öblítsd le vízzel.
2012. okt. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Cyclizine a gyogyszer neve, amit szedek. Tulajdonkeppen ez csak enyhitesre szolgal. Tovabba 17 eves vagyok es nem vagyok terhes, bevallom baratom sem volt meg soha, szexualis kapcsolatot sem letesitettem meg senkivel. Lehet, hogy psziche problemo, mert volt mar olyan, hogy honapokig fajt a fejem. Mentem neurologiara, vervetelre, szemeszetre, de semmi bajom nem volt. Vegul azonban magatol elmult. Volt 9 evesen is nagyon hasonlo bajom, de teljesen egeszseges voltam. Ekkor nagyon kinzott a matektanaranom, de amikor eljott a nyari szunet es elkerultuem tole, lassacskan elmuilt. Elarulom Angliaban elek, es nagyon sokat szenvedtem a csaladommal, amit meg nem sikerult kihevernem teljesen. Ez lenne talan. betegsegem okozoja?
2012. okt. 14. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges.
2012. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Marmint Magyarorszagon szenvedtunk sokat, de most egesz jol vagyok lelileg, de neha ramtornek remalmok, a rossz emlekek.
2012. okt. 14. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet amiatt sajnos! Velem is ugyanez a helyzet!
2012. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most mar kezdek jobban lenni. Pedig nem csináltam semmit. Igaz, nagyon keveset eszek meg mindig(ma megettem a suliban egy uborkás, szalámis szendvicset, jó sok ubit raktam bele, megettem két kis zacsi chipset, amit hazaértem, megettem egy nagy tál sült krumplit gombamártással és most kekszet majszolok), de mar nincs hányingerem, egyszer, amikor ma jöttem haza, elkapott pár percre, de mire hazaértem és szusszanhattam egy kicsit, jobban is lettem. Nem tudom, hogy pénteken menjek-e orvoshoz, mert van időpontom.
2012. okt. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!