Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a szülés jele, a folyama...

Lehet a szülés jele, a folyamatos derék fájás, hányinger, hasmenés? Betöltött 37 hetes kismam vagyok, kislányunk lesz

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. :)

Nekem nem nagyon voltak előtte jóslófájásaim.

Aznap reggel iszonyú derékfájásra ébredtem, kicsit keményedtem, de nem rendszeresen. Dél körül volt némi hasmenés, de nem volt vészes. Egy óra felé lepihentem, akkor sem múlt el, beálltam a zuhany alá, ott sem múlt el. Összekészültünk, minden motyó a kocsiba, még utolsó simítás a ruhámon, amikor pukkanás a pocakomban és elfolyt a magzatvíz. Úgyhogy nem volt kétséges, hogy szülünk....

Ha nem érzed jól magad, inkább menj be a kórházba, csináljanak ctg-t, nézzenek meg, mert így feleslegesen stresszeled magad, hogy ez az, vagy nem az...

Egyébként gratulálok és sok sok szerencsét és gyors szülést! :)

2011. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad, hogy mi van!


Én nem tudom ez az egész micsoda......és én még magas vérnyomásos is vagyok!

2011. ápr. 11. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is fályt a derekam,és szülés előtti napon hasmenésem volt.Sőt a szülés reggelén is.

Könnyű szülést kívánok!

2011. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor ez lehet az?Mert aza baj nincsenek rendszeres fájásaim
2011. ápr. 11. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:
amikor az első gyerekem szültem nekem a derekam fájt a hasam helyett és végig hhánytam mig meg nem született.
2011. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, honnan tudom, hogy ez most már a szülés vagy még nem?Mennyi idő telet el a derék fájás kezdete és a SZÜLÉS KÖZÖTT?
2011. ápr. 11. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem derékfájás jelezte a szülést, de én azért is sejtettem, hogy az lesz, mert:

- itt volt az idő, pont a kiírt nap volt

- nem szokott és terhesség alatt se fájt a derekam


délelőtt 11 körül fájt a derekam, de jóslók nem voltak és rá kb. 10 órára kezdődtek a fájások, majd még 9 óra múlva született meg a babám.

hasmenésem is volt aznap és a vajúdás alatt is, de ez máskor is előfordult, erre nem tudtam alapozni.

hányingerem is volt, de ez is csak a vajúdás alatt - a méhösszehúzódások váltották ki

2011. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kihagytam, hogy ne aggódj, egyértelmű lesz ha itt az idő
2011. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Éjjelre elmúlt a derék fájás, most megint kezdődik, lehet ezek még csak josló fájás szerűségek, méh összehúzódást nem érzek, csak derék fájást, meg émelygést
2011. ápr. 12. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Szorítok nektek!

20hós kisfiú anyukája

2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!