Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért lehetnek 3napja szülési...

Miért lehetnek 3napja szülési tüneteim? állandók a jóslók de nem folyamatos, keményedés, szédülés, hányinger, hol több hol kevesebb széklet? Ez normális? És valami nyálkás krém szinű is szokott lenni a bugyimon.

Figyelt kérdés
ez még nem lehet vajúdás ugye?a lábamba is kihat,hátam is néha fáj de akkor nagyon!egy hete a méhszájam 3111 volt.37hetes
2011. jún. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a dokim mondana lehet ebbol meg ma is szules de meg 1-2 het mulva is... En is ugy jartam hogy fel ora fajas utan rendszerezodott 15 percesre es megsem lett semmi belole. Azota nem igazan mozog a baba sem. Fura fajdalom, zsibbadas volt a fenekem es a combomban is, ez 3 napja volt es meg mindig egyben vagyok. 39+3hkm. (folyasom kremszinu nekem is es par napja erosodott mennyisegben)
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ezek a tünetek a 37. héten kezdődtek, igaz én teljesen zárt voltam/vagyok most is. 40+4 hetes vagyok, babának még semmi jele.
2011. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam is meg vannak a tünetek, 6 óra rendszertelenség után 10 percesekre rendszeresedtek a "fájások", aztán egyszercsak bumm és elmúlt..ez volt szombaton..azóta is össze-vissza jönnek..én már nagyon szeretném, ha kibújna...persze semmivel sem ösztönzöm, csak beszélgetek vele, hogy jöjjön ki:)

37+3

2011. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most :) 36. héten is volt egy ilyen "zűrös" napom, mikor 10 percenként mensi szerű görcsök voltak alhasban, előtte napokban csipkedett a derekam, aztán tegnap 37+3 egész nap jöttek mentek a görcsök, mondom ez valami :D estére jobb lett, reggelre elmúlt, fehér krémes folyás nekem is van 1 hete :) 1. fiammal nem voltak ilyenek, sőt szülésnél sem volt fájásom, de oxi.-nal csináltak annyit, hogy tudjak nyomni ... most tök más, fiammal anno rá is húztam 3 napot, magzatvíz durr, fájás semmi, egyszer sem volt jósló sem. Most a keményedések szinte folyamatosak, sokszor lépni sem tudok már a 32. héttől , de van egy alhasi műtéti hegem tavaly augusztusi, doki szerint lehet az csinálja ... annyira várom már , hogy érkezzen a 2. fiam.
2020. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja zárt vagyok én is, és az izületeim tuti készülnek, mert pár hete ropogok rendesen csípőben :D De örülök ezeknek a fájdalmaknak, mert remélem mire kell kitágulok , és potty :D
2020. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!