Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az aranyérnek milyen fajtái...

Az aranyérnek milyen fajtái vannak, melyik mit okozhat, honnét tudom, hogy nekem épp melyik van és melyiket, hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 15:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Értem, még egy utolsó kérdés. Honnan tudom, gyulladt-e vagy sem?
2012. okt. 15. 19:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát az rohadtul fáj. Ha csak viszket, akkor még nincs vész.
2012. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nekem még csak kicsit viszket, de csak wc után. A fájdalom sem nagy egy kicsi szúró, feszítő fájdalmat érzek. És az biztos, hogy begyullad vagy megelőzhető? Egyébként sosem vakarom meg!
2012. okt. 15. 19:34
 14/23 A kérdező kommentje:
Ja, annyit kifelejtettem, hogy a fájdalom csak wc közben érzem utánna abba is marad.
2012. okt. 15. 19:38
 15/23 anonim ***** válasza:
Ez nem is biztos, hogy aranyér, lehet fissura (végbélrepedés) is. Sperti kúpot akkor is érdemes lenne használni, a körömvirág is jót tehet. Próbáld meg fürdés után megnézni, hogy nincs-e kitüremkedés a végbelednél. Ha van, az szinte biztosan aranyér!
2012. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ma már nem jutok számítógép közelbe, de holnap leírom az egész történetet, hogy mi történt mert kicsit hosszab történet. :)
2012. okt. 15. 21:21
 17/23 A kérdező kommentje:
Meg néztem, van egy kis csíkszerű kitüremkedés. Egyébként az spertit hány éves kortól lehet szedni?
2012. okt. 15. 21:35
 18/23 anonim ***** válasza:
A Sperti az kúp, tehát nem szedni kell!
2012. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akkor elírtam mert használnit akartam írni. De egyébként úgy kezdődött az egész, hogy egyik nap ilyen pattanás szerű kiütések voltak a fenekenen és ha leültem akkor fájt. De amielött eltűntek ki pukkadtak és ilyen átlátszó folyadék jött ki belőlük utánna el is múltak. (Ugyan ilyen kiütések már voltak egyszer a lábujjaimon) Ezek után 4-5 nap múlva kezdett el viszketni. Majd ez a 4-5 már után egy két nap múlva már fájt is mikor wc-n voltam. De ezen kívül, hogy wc közben kicsit fáj és utána viszket aztán abba is marad nincs semmi más tünetem. Akkor ez most biztos, hogy arányér?
2012. okt. 16. 14:59
 20/23 anonim ***** válasza:
hát így már nem biztos hogy ez aranyér...
2012. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!