Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A pátyi körzeti fogorvos...

A pátyi körzeti fogorvos kesztyü nélkül nyúlt a számba. Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Mi van ha elötte másnak is?

Mi van ha megfertözött valamivel?

Kifurta az egyik fogamat és gyógytömte.

Utólag esett le hogy nem is volt rajta kesztyü!


2009. aug. 7. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell aggódnod steril volt a keze. Hidd el, ha bármi fertőzést bevitt volna, akkor magát is ugyanilyen könnyen megfertőzheti, tehát már csak emiatt sem kockáztat. Amikor ilyen egymásról átfertőzés történik, az általában gyermekorvosnál fordul elő, ott is amikor nézik hogy piros-e a torka azzal a fémpálcával, bár ha jól tudom, már csak fapálca van forgalomban. Nem kell aggódnod, tudta az orvos mit csinál :)
2009. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok csak azért mégis gusztustalan!

Kilincset fogdos és egyéb olyan dolgokhoz hozzáér amihez más betegek is, ezután pedig benyul a számba...

2009. aug. 7. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Neeem, a kilincset mosakodás előtt fogja meg, behívni az asszisztens szokott. Nem kell félned :):)
2009. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat basszus nem veletlenul talaltak ki a gumikesztyut.A korom alatt rengeteg kosz van....undorito!
2009. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak azért nincs kosz a körme alatt. Én is rühellek gumikesztyűben dolgozni, de mivel előírás, így használom, még régen gyakorlaton is használnom kellett, azzal csináltunk mindent, tényleg a legapróbb, legjelentéktelenebb dolgokat is. Szóval én már annyira megszoktam, de ennek ellenére nagyon kellemetlen tud lenni.
2009. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!