Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvos is van...

A körzeti fogorvos is van olyan lelkiismeretes, mint a magándoki? Te melyikhez jársz?

Figyelt kérdés
Nem állunk most úgy anyagilag, hogy több 10 ezret kidobjunk az ablakon, gondoltam a körzeti fogorvoshoz mennék el inkább. Nincs tudtommal rossz fogam, de ha mégis találna, jobb lenne olcsóbban megúszni.
2011. febr. 14. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen orvosfüggő.Van nagyon figyelmes és megértö körzeti de van másfajta is,de ugyanez elmondható a magándokirol.Mondjuk körzetinél azt vettem észre hogy elég sietős mivel sok páciense van és hajlamos elsietni és ezáltal rossz munkát végezni,de azért nem mindig történik ez velük.Magánnál azért az ő érdeke hogy tökéletes legyen az a fog,mivel ha jó a visszajelzés akkor megy hozzá mégtöbb kuncsaft.Ha nincs baj a fogaddal akkor szerintem mindegy ki nézi meg és tényleg nem érdemes pénzt adni egy vizsgálatért.Ha komolyabb fogmentésröl van szó akkor elgondolkodtató a dolog.
2011. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A körzeti orvosnak ugyanolyan gondossággal kell ellátni téged, min a magánpraxisban.

Ha nem, akkor ki kell rúgatni.

2011. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én állami fogorvosomat el nem cserélném egyetlen maszekért sem. Rendkívűl kedves és jó szakember./az Isten áldja meg!/ 160 km-ről is hozzá utazom.
2011. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnso az h kell nem azt jelenti hogy ugy is viselkedik.Rengeteg panaszt hallok háziorvosokra is.Hiába a sok panasz nem sok olyat hallottam h valakit is elküldtek volna.Azért mert tönkreteszi valaki fogát nem fogják kirugni.volt anno egy tanárom is aki mindig verte a diákokat(nem véletlen lett a fele osztály szart tanulo,mert alsóban rettegésböl állt a suli.)mégse rugták ki soha pedig volt akinek maradandó sérülést okozott.Ezzel csak azt akartam mondani hogy nem olyan könnyü eltávolitani egyes munkahelyekről embereket és komoly indok kell vagy még az sem elég(sajnos).
2011. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A magánorvosok általában ugyanazok a dokik, aki az sztk-ban is dolgoznak. Nem hinném, hogy jobban dolgoznak az egyik helyen, mint a másikon.
2011. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én anno még iskolafogászaton kezdtem el "SZTK-s" dokihoz járni, nem azért, mert nem engedhettük volna meg a magándokit, csak a szüleim egyszerűen nem foglalkoztak a fogaimmal, így egyedül kellett tennem valamit.


Ennek még csak 6 éve, de azóta elköltöztem másik városba, de a dokihoz azóta is visszajárok. :) Csak most már magánorvosként tud csak foglalkozni velem, de ugyanúgy maradt SZTK-s doki is. :)

2011. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
magánhoz járok. nagyon pánikolós vagyok a fogorvosnál és a körzeti meg is mondta nekem, hogy neki erre nincs ideje (mármint engem nyugtatgatni). ha neki erre nincs ideje, akkor keresek olyat, akinek van. És így mentem magánhoz, akit nagyon kedvelek. (magánban is meg kell találni a jót, az előző magán orvosom egy idegbeteg barom volt, nem is hagytam, hogy kezeljen)
2011. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!