Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy orvos pecsétszámából...

Gyuribacsika kérdése:

Egy orvos pecsétszámából miket lehet megtudni, mi a szám jelentése, mert ugye először van 2 számjegy majd egy patikajel szimbólum és még 3 számjegy?

Figyelt kérdés
Összesen tehát 5 számjegy, de valakitől hallottam hogy pl. meglehet tudni belőle, hogy hány éve praktizál az adott orvos vagy ilyesmi. Mit tudtok erről?

2012. okt. 24. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy hivatalos honlapot ismerek ( [link] ahol ha beírod az adott orvos/gyógyszerész/fogorvos nevét, megtudhatod mikor szerezte a diplomáját, milyen szakvizsgái vannak stb.
2012. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Honorare válasza:
0%
igazolast hamisitunk?!
2012. okt. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy sorszám. Évtizedekkel ezelőtt elkezdték sorszámozni a végzett orvosokat, diplomaosztókor mindenki megkapja a számát, abc sorrendben... Még csak nem is random. :)

Nagyjából be lehet lőni az orvos korát (illetve hogy mikor végzett)

Én 5 éve végeztem és 68-cal kezdődik a pecsétszámom... Idén nem tudom hol tarthatnak, talán 72-73-nál (ezervalamennyi orvos végez egy évben).

2012. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2013. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!