Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözés! Elrontottam?

Vastagbéltükrözés! Elrontottam?

Figyelt kérdés

Holnap vastagbéltükrözésem lesz, és tegnap ettem sós pirított mandulát :s ebből származhat valami probléma?


És miért nem lehet, a tükrözés előtt gyümölcsöket, zöldségeket enni?


2012. okt. 30. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet semmit sem enni, mert ahhoz, hogy meg tudjanak vizsgálni, lássák az esetleges elváltozásokat, a beleknek TELJESEN üresnek kell lennie. A vizsgálat során majd kiderül, hogy okoztál-e problémát vagy nem, de szerintem, ha szerencséd van, akkor addigra kiürül a beleidből.
2012. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de ehetek, bármit csak nem tejeset, nem rostosat. vagy is eddig ehettem, ma már nem. :(


Ma fogom csak inni azt a hashajtós akármit :( holnap lesz a tükrözés

2012. okt. 30. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ehetsz már előtte napokkal rostosat, mert a rostok megülnek a bél kis mélyedéseiben és hiába iszod a béltisztítót, nem tudja kimosni. De ha keveset ettél belőle, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.
2012. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rostok és az főleg az apró magvak kitapadhatnak a bélfalra

és a vizsgáló nem látja az apró elváltozásokat esetleg. Vagy ha esetleg fekélyes vastagbélgyulladás gyanúja miatt történik a vizsgálat akkor a fekélyek is ezzel a cuccal lehetnek teli és a diagnosztizálás nehezebb.

2012. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!