Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy távolítsam el a szemölcsö...

Hogy távolítsam el a szemölcsöt? Vágjam ki? Égessem? Egyéb?

Figyelt kérdés

Sebészeten hogy csinálják ezt? Látta már valaki? Érzéstelenítem, majd fogok egy kést és kivágom azt a részt? Vagy hogyan kéne? Mennyire mélyen kell ezt vágni? Nem műtöttem még magam sose, de nem riadok vissza tőle:D


Persze hallottam még olyan módszert is hogy duct tape-el ragasztották le a szemölcsöt valamennyi időre és elmúlt... de ennek nem tudom mennyire lehet hinni?! Beválhat? Más ragacs is jó hozzá?



2012. nov. 5. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Több fajta szemölcs van.Tehát mielőtt baromságot csinálsz el kéne menni egy bőrgyógyászhoz,ingyen ,nagyon gyorsan megmondja,hogy mit kell csinálni és meg is csinálja.Biztos nem fog elfertőződni sem elrákosodni.
2012. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, elküldött sebészhez, de az csak 5 hónap múlva tudja megcsinálni, akkorra van időpont, én addig nem fogok várni.
2012. nov. 5. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a bőrgyógyász nem nyúl hozzá,akkor az elég mély szemölcs lehet.Tehát én vagy egy másik bőrgyógyászt javasolnék,vagy türelmet.Mert a kemo kurv@ szar ám.
2012. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hol van a szemölcsöd? talpon és szaruval fedett, mert ha az olcsó és fájdalommentes módszert leírok 400 Ft-ba fog kerülni az ecsetelő!
2012. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!