Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a megoldás? Alvási problémák

Mi a megoldás? Alvási problémák

Figyelt kérdés
alvási problémákkal küszködök és soha nem tudok elaludni pl hajnali 4 előtt.arra gondoltam kéne valamilyen altató de az orvos nem akart felirni meg ilyeneket mondott hogy olvassak valami jó könyvet de ne mvonz a dolog meg este sincs kedvem futni..ezt is ajánlotta stb
2009. aug. 13. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
fáradj ki a nap folyamán..fuss..akármit..csak fáradj el..tölts sok időt a friss levegőn és este jobban alszol.. vagy kelj hamar..:D
2009. aug. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Sedacur Forte-t szedek, ez orvosi rendelvény nélkül kiadható gyógynövényekből álló gyógyszer, és tényleg hatásos. Én elalvás előtt általában 1-vagy 2 szemet veszek be, 1 órán belül hat, és el is tudok vele aludni.

Hatóanyag: 75,0 mg macskagyökér száraz kivonat, 45 mg citromfű száraz kivonat, 23 mg komló virágzat száraz kivonat drazsénként.

Az árára nem emlékszek pontosan de 1000Ft körül van 1 doboz (max 1500Ft), és 30db drazsé van 1 dobozban.

2009. aug. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm kirpobálom köszi
2009. aug. 13. 03:20
 4/5 anonim válasza:
Szia.igen,az egyik legjobb megoldás az ha napközben kifárasztod magad..menj el kicsit sétálni a városba,az még egész kellemes dolog!nekem is nagyon sokáig voltak alvás problémáim!én kiporóbáltam egy két dolgot, volt ami segített..pl.kamilla tea és egy jó köny sztem igazán hatásos módszer!
2009. aug. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Délután már ne igyál semmilyen élénkítőt (koffeintartalmú italt) és próbálj meg legkésőbb éjfélkor lefeküdni. lehet, hogy pár napig nagyon nehéz lesz, de be fogsz rá állni, hogy korábban elálmosodj és elaludj. mindig tartsd magad a pontos lefekvési-felkelési időhöz. nekem szokott segíteni az is, ha este megpróbálom száműzni a fejemből a negatív dolgokat és iszok egy bögre tejet. de vannak alvást elősegítő természetes gyógynövénykeverékek, teák is. esetleg megpróbálhatod a Valeriána drazsét (macskagyökér nevű növény van benne). ha végképp nem megy az elalvás, akkor lelki háttere van a dolognak (a tudatalattid dolgozik valamilyen megoldatlan problémán)és olyankor nem árt egy pszcihológus, aki segít feldolgozni.
2009. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!