Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter Strike Hz-problémák....

Counter Strike Hz-problémák. Van megoldás?

Figyelt kérdés
A cs 1.6-ban átállítottam a felbontást, és ekkor elkezdett vibrálni a monitor, amiatt, hogy 75Hz helyett 75,2Hz-re ment át és ezt már nem bírja a monitorom.Ezután elkértem a játékot, de ez is ahogy beléptem azonnal ugyan az van.Pedig ott nem állítottam semmit sőt még pendrive-ról indítottam.
2011. jan. 31. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A következő paraméterrel kell inditanod a játékot:

-freq 75

Ha nem működik, akkor pedig a régi felbontást állítsd vissza:

-width 1024 -height 768

Persze a számokat írd át neked megfelelőkre...

2011. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amikor belépek a játékba, akkor már nem látok semmit.Olyan mint amikor a TV-ben elmegy az adás.
2011. febr. 1. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell belépned a játékba.

Ezek paraméterek, a parancsikon fájlban az .exe fájlneve után egy-egy szóközzel kell beírnod. Vagy pedig egy .bat fájlba szintén ugyanúgy, vagy pedig a parancssorba szintén ugyanúgy.

Ha nem boldogulsz szólj... :P

2011. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Így godloltad?

RUN CS 1.6 lan.bat -freq 75

Mert ez nem működik.Azt írja, hogy a fájl használhatatlanná vált.

Légy szíves írd le lépésről lépésre hogy hogyan kell, mert én nagyon low vagyok.

2011. febr. 2. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval már van egy .bat fájlod? Azt megnyitod egy szövegszerkesztővel.

Benne a következők lehetnek:

steam.exe -applaunch...

vagy

cstrike.exe ...

vagy pedig

hl.exe -game cstrike ...


Akármelyik van benne, neked a végére be kell biggyesztened ezeket: -freq 75 -width 1024 -height 768

Ezeket paramétereknek nevezzük. Nagyon sok program használható paraméterekkel. Amit tudni kell az annyi, hogy a paramétereket szóközzel választjuk el egymástól és a futtatandó programtól is.

2011. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem működik ird le a .bat fájlod tartalmát, vagy pedig a játék mappájában lévő .exe fájlokat. (hl.exe vagy cstrike.exe vagy valami más... és ha steamed van akkor azt is jelezd :P)
2011. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Működik.Nagyon szépen köszönöm nélküled sohasem jöttem volna rá.
2011. febr. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!