Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. s! megint előjött ez a...

S. O. s! megint előjött ez a húgyuti baj "felfázás":Kedden voltam urólógusnál elküldték a vizeletemet teljes tenyésztésre. Antit nem szedhetek?

Figyelt kérdés
azóta van folyásom és iszonyatosan viszket lent.tudtok otthoni praktikát?
2012. nov. 8. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

felfázásra cickafarkfű teát igyál! ha súlyosabb a helyzet, akkor elmúlni nem fog tőle, viszont valamennyire fertőtleníti a húgyutakat. melegen takarózz be, főleg a derekad és a lábad.


nekem csak akkor múlt el teljesen amikor antibiotikumot szedtem.

2012. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg meglesz a tenyésztés és az orvos ad gyógyszer, vegyél cickafarkfű-teát. Este lefekvés előtt igyál meg belőle egy egész bögrével és lehetőleg ne menj pisilni, hogy minél tovább bent maradjon a hólyagban és hatni tudjon. Főzzél annyit, hogy ha éjjel ki kell menni, tudj másik adagot inni. Azt a mikróban kicsit langyosra melegítsd fel.
2012. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajos csak 11 kor végzek mert dolgozom csak holnap fogok tudni venni teát.Nekem is csak az antitol mulik de nem szedhetek most.ha szedek is 2héten belül visszatér.
2012. nov. 8. 19:11
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezzel a a viszketéssel mit kezdjek?
2012. nov. 8. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Partneredet kezelték?( már ha van)akkor ugyanis lehet pl. pingpong fertőzés :(
2012. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúp
2012. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!