Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözés előtt 1...

Vastagbéltükrözés előtt 1 vagy 2 nappal kell elkezdeni diétázni?

Figyelt kérdés
Nekem hétfőn fogják csinálni, akkor vasárnap már hashajtó, csak szombaton pont étterembe van asztalunk, akkor már nem ehetek amit akarok? És kell kísérő a tükrözéshez, vagy vezethetek utána autót?
2012. nov. 20. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szombaton még ehetsz, csak most már ilyen apró magvas gyümölcsöket / kivi, füge, fagyasztott erdei gyümölcs/ ne nagyon egyél, mert ezek úgy ki tudnak tapadni a bél falra, hogy a hashajtó nem tudja leszedni.Azért ne edd túl magad. Sok vizet igyál már szombaton is. A vasárnapi hashajtás és a hétfő reggeli már megteszi a hatását.

ha kérsz injekciót akkor kísérjen el valaki, volán mögé ne ülj.

2012. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már szombaton se ennék rostosat, mert a rostok letapadnak a bélben és hiába végzed el vasárnap a béltisztítást, nem fognak kijönni. Ez meg azért veszélyes, mert lehet pont egy olyan részt takarnak el, amit jó lenne megnézni. Kísérő akkor kell ha kérsz bódítót, mert utána nem vezethetsz. Én nagyon ajánlom, hogy kérj bódítást, mert nélküle nem épp kellemes.
2012. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!