Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Arcüreg gyulladásom van? (Sos...

Arcüreg gyulladásom van? (Sos folyt lent)

Figyelt kérdés
Az orvos mit csinál vele felszurja ugye nem?
2012. nov. 25. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de azért mutasd meg neki feltétlenül. Addig is melegítsd az arcod infra lámpával. Az segíti a kitisztulást. Jobbulást! :)
2012. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) de nem szeretem kifujni mert félek hogy vérzik
2012. nov. 25. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Elküld arcüregfelvételre. Csak akkor szúrják fel ha folyadéknívó van benne, vagyis van mit kimosni.

Biztos ír fel antibiotikumot.

Az infrázás nagyon jó, legalább napi 3x és 15 percig, hogy jól átmelegedjen a csont. 1-2 perces melegítés éppen ezért nem ér semmit.Előtte orrcseppet kellene használni, ez lelohasztja a duzzadt nyálkahártyát az orrban, így megnyílik az arcüreg nyílása és ki tud ürülni belőle a váladék.

Ha vérzik az orrod vegyél a gyógyszertárban orr kenőcsöt és használd naponta többször.

2012. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem de apám azt mondja menjek iskolába lehajolok és leszakad az arcom
2012. nov. 25. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: azt, hogy mire van szükséged a gyógyulás érdekében orvos tudja eldönteni. Az arcüregfelvételre is csak ő adhat beutalót. Valahogy győzd meg őt, hogy eljuss az orvoshoz.
2012. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elmegyke és kész aludni se tudok mert nem kapok levegőt hiába fujom ki
2012. nov. 25. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!