Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hónapok óta gyulladások...

Hónapok óta gyulladások sorozata. Többször volt torok, arcüreg gyulladásom, méh és petefészek, nyaki ér, hónaljban nyirokcsomó gyull és ma már megint fáj a torkom. újabb gyógyszerek, vizsgálatok minden nap . Hol erre hol arra fogják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam már neurológia, kardiológia, nőgyógyász, ügyeletek. Fogalmam sincs hová mehetnék még?sajnos nem tudják mi okozza mert minden héten mást mondanak..most várok vérvételre,aztán hasi u.hang és gasztroenterológus...és erre ismét begyulladt a torkom.elegem van és hatalamas összeget költöttem feleslegesn antibiotikumokra( egy nagy táskányi vagy 20 fajta van már gyógyszerekből) már be sem birom venni mert szinte azonnal hányinger,hányás stb..és fogytam már 9kg-ot.hogyan tovább?????? győrben kéne valamilyen orvos aki végre segit rajtam...sokáig már nem birom erővel sem lelkivel sem fizikálisan.

2012. aug. 2. 01:13
 1/1 anonim válasza:

Te szegény! Iszonyúan sajnálom. Hogy vagy most? Valami újat mondanak az orvosok?

Ezt a gyulladást, ahogy leírtad valami góc is okozhatja...mondjuk ha kikezeletlen volt pl mandulagyulladásod, emlékszel ilyesmire?

Ne hagyd magad és kerekedj felül a problémán, a betegséget le kell győzni!

2012. szept. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!