Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 37 évesen elöször lett homlok-...

37 évesen elöször lett homlok-, arcüreg gyulladásom, korházba kerültem. Meddig tart még ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Kaptam infuziót,meg antibiotikumot,de 4.napja is csak cataflam-mal tudok létezni.Meddig tart egy ilyen bacteriális fertőzés?Hogyan tudom csillapitani a fájdalmat?

2012. máj. 28. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kórházban vagy, nem kell házi praktikához folyamodnod! Majd ott megmondják, hogy mit tegyél. Mondd meg a kezelőorvosodnak a viziten, hogy nem múlik a fájdalom!
2012. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pár hétig. És szerencséd lesz, ha nem kell felszúrni. Tehát inkább szépen tartsd be amit mondanak
2012. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már haza küldtek és nem mondtak semmit,csak hogy szedjem a gyógyszereket és pénteken kell kontrollra mennem
2012. máj. 29. 18:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért szurhatják fel???Ne ijesszetek meg!Még az orrom sem folyik!
2012. máj. 29. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az arcüreged nem ürül, akkor azt szurják fel.
2012. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az jó lesz,mert még az orrom sem folyik...
2012. máj. 30. 22:31
 7/7 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?Mivel indult a tüneted?Hogy vették észre?Nekem is nyom a homlokom az orrom felett fél éve,és már csak erre gyanakszom.A körzetis semmit nem segített.Ha masszirozom a szemöldököm,akkor alább hagy,bár...nem fájt sosem csak olyan mintha ha valami bizsergés lenne ott.Nem zavarna, ha nem tartana fél éve...Köszi és jobbulást!
2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!