Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vérvétál fajdalmas dolog?

A vérvétál fajdalmas dolog?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vérvételre, kíváncsi vagyok, hogy mire számítsak.
2012. nov. 26. 16:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem. Csak egy kis szúrás. ;) De tényleg.
2012. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vészes.
2012. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A darazsnak a csipese rosszabb, ez inkabb szunyog csipeshez hasonlit, tehat nem fajdalmas, a kulonbseg, hogy nem fog bedagadni utanna pl.
2012. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kicsit kellemetlen tud lenni, de nem fáj. mondjuk függ attól, hogy ki veszi a véred... tőlem többször is vettek, és egyszer volt olyan hogy bekékült a vérvétel helye O.O de akkor se fájt, csak kellemetlen volt :)) nagyon sok ügyes ember van, aki nagyon jól veszi le a vért, hogy észre sem veszed. ne aggódj! :))
2012. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legtobb esetben nem, mert elotte a borodre sprayznek erzestelenitot, igy ahogy mar irtak nem is fogod erezni. Nagyon ritkan volt, hogy nekem fajt, mert valahogy ugy szurtak meg a venam, hogy valami idegvegzodest is eltalaltak, de az is inkabb kellemetlen, mint fajdalmas. Ha nagyon izgulsz, akkor szolj elotte annak, aki veszi toled a vert es biztos beszeddel eltereli a figyelmed, ja es ne nezd a tűt, ugy fel se fog tunni a szuras. Hajra!
2012. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen fájdalmas, de szükséges.
2012. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az nem érzéstelenítő. Fertőtlenítő.
2012. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:) a bőrödre nem fájdalomcsillapítót, hanem fertőtlenítőt spréznek :) ... viszont ez is mutatja, hogy mire képes az elme (ha azt hiszem nem fájhat, akkor nem is fáj)


van amikor fáj, van amikor nem, de pszichésen nem jó érzés, így ne nézz oda ... a fájdalom meg kibírható

2012. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak félek, mivel voltam már vérvételen, de a nő 3-szor is félreszúrta a tűt :D
2012. nov. 26. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:

azt akupunktúrának hívják :)))


(én is voltam így, és mondtam neki, hogy nem ezért jöttem, erre hívott egy másikat, aki már nem tetovált ki jobban :))

2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!