Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Miért van az, hogy...

Fiúk! Miért van az, hogy onnantól kezdve, hogy önállóan fürödtök, zuhanyoztok (7-8 éves kortól), szeretitek elhanyagolni a pénisz ill. makk tisztítását, holott nem is fájdalmas dolog?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan nem vagyok fiú, viszont van két kamasz fiam. nem hanyagolják el a pénisz tisztítását.
2012. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ellenőrzöd, vagy bizalmi alapon írod ezt?
2012. okt. 23. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Kérdés feltevő,Te biztosan nő vagy .

Honnan tudod,vagy gondolod,mi egy fiúnak a fájdalmas,meg kellemes dolog ? Suszter maradjon a kaptafánál !

2012. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudom! Talán a gyereket kell erről kérdezni!

Az én fiamnál is megesett már. Azt hittem fáj neki, de nem az volt a baj. Egyszerűen lusta volt, vagy nem tudom.

2012. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tudom. 1. mert így tanítottam nekik, 2. néha pont akkor van dolgom a fürdőszobában, amikor fürdenek, 3. nincs okuk arra, hogy ne mossák meg.
2012. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

"néha pont akkor van dolgom a fürdőszobában, amikor fürdenek"


Mi dolgot van amikor épp fürödnek a kamasz fiaid?

Ki is akadnék, ha anyám bemászkálna. Nem mondták még hogy ne tedd? ellenörizgeted őket mi?

2012. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Mi ez itt?

Kíváncsi anyukák fóruma ?

Egy fiúnak sincs apja ?

Igaza van az előttem írónak ,pedig rég voltam már

tizen éves .

2012. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Arra nem vagytok kíváncsiak ,hogy épp nem e hokizok ?

Pedig szoktam . :-))

2012. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

nem mondták. Nálunk nem tabu a meztelenség. Ami nem azt jelenti, hogy kukkolom őket. De ha speciel pont akkor jár le a mosógép, akkor igen, bemegyek. sőt, akkor is, ha behív, mert pont eszébe jutott valami fürdés közben, és meg akarja netán beszélni.

Lehet ezen hüledezni is akár. nálunk ez normális. Máshol meg nem. Konkrétan senkinek nincs köze hozzá, és mint ilyen, ahhoz sem, hogy pálcát törjön bárki felett.

Nekem meg az a furcsa, hogy sok 12-13 éves kölök nincs felvilágosítva, pl itt, a gyk-n sem.

2012. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek a 9. válaszadóval!

Attól, hogy bemegy a fürdőbe, még nem kukkol. Amúgy meg inkább ellenőrizze kiskamasz korban is, hogy megmossák e rendesen, és minden rendben van-e.

Sok szülő ezt elfelejti! Nem véletlenül ír annyi tizenéves itt a fitymaproblémáiról. Ha odafigyeltek volna rájuk e téren, most nem lenne szűkületük, letapadásuk, mert vagy időben megoldásra került volna, vagy nem alakulhatott volna ki.

Sajnos sok itt a volna!!!

Ráadásul bizalmuk sincs a szüleik iránt! Itt kérdezgetnek és kapnak sokszor nem megfelelő "segítséget"!!

2012. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!