Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászhoz megyek holnap,...

Nőgyógyászhoz megyek holnap, le kell borotválnom "ott alul"?

Figyelt kérdés
16 leszek, és nődokihoz fogok menni holnap. Olvastam, hogy ilyenkor a nők jobban odafigyelnek magukra. Le kell ilyenkor borotválni "ott alul", vagy természetesen kell menni? Ti hogyan szoktatok tenni ilyenkor??

2012. nov. 28. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell, rendesen fürödj meg , nem kell ezért borotválkozni. Én voltam már így is úgy is.


Net-en olvastam ezt a történetet mindig jót derülök rajta:

Életszagú történet


Csillámpor


Délre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, örültem, hogy délelőtt viszonylag stressz-mentesen fel tudok készülni majd az eseményre. Reggel azonban telefonhívás jött a doki bácsitól, hogy jó lenne, ha 9.30-ra ott tudnék lenni. "Persze, ott leszek" mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba.


A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt: gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonna csomagolása, fuvarozás az iskolába, óvodába stb. 8.45-re értem haza, nem volt már idő újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosdókesztyűt a kád mellől, és jól lecsutakoltam magam "ott". Taxiba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal fele fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok...


A doki megszemlélte a terepet, majd így szólt:


– Hú-ha! Látom, ma volt egy kis különleges felkészülés...


Nem tudtam, hogy miről beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam "Párizsban".


Hazamentem. A nap további része a szokásos rutin szerint ment. Főzés, gyerekek összeszedése, házi feladatok ellenőrzése stb. Délután a lányom ijedt hangon kérdezte:


– Anyu, hol van a mosdókesztyű a fürdőszobából?


– Kidobtam, vegyél elő másikat. – mondtam neki.


Mire a lányom:


– De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem!

2012. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra ügyelj hogy tiszta légy.

Én max lábat borotválok előtte. :-D

2012. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!