Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, és mit tudnék vele csinálni hogy a szemem állandoan karikás, a szemem alatt lila eléggé?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.hány éves vagy?

ha fiatalon már ilyen,akkor sajna nem tudsz vele mit csinálni.mélyenülő a szemed,vagy túl vékony a bőröd és a hajszálerek átlátszanak,attól lila.nekem is ilyen.

max.alapozóval egy kicsit tudod halványítani,de ennyi.

2012. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen alkat vagy, semmit a világon nem tudsz ezzel tenni. Nekem már 15 évesen is ilyen volt (legalább is akkor tűnt fel először), és most 24 évesen is ilyen, ha eleget aludtam, akkor is.


Beszereztem egy jó korrektort a szemem alá, amit használok is minden nap. Teljesen eltünteti a karikákat, és 2 perc az egész.


Számomra ez lett a "megoldás".

2012. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bőröd színétől eggyel világosabb alapozót használj és kevés púdert tegyél rá púderecsettel. Ez sajnos genetika, ennyit tehetsz.
2012. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat
2012. dec. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!