Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos ad visszamenőleg...

A háziorvos ad visszamenőleg igazolást?

Figyelt kérdés

Ma nem mentem be suliba, mert nagyon nem éreztem jól magam, annyira, hogy orvoshoz sem volt erőm elmenni.

Ha holnap (vagy legkésőbb jövő héten) elmegyek, akkor ad(hat) igazolást erre a napra visszamenőleg?


2012. dec. 13. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem, bar nekem tappenzzel volt hasonlo esetem. Akkor tolem az orvos azt kerte, ha ilyen van telefonon jelezzem.
2012. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kerdezd meg milyen italt szeret a doktor ur, es annak tarsasagaban setalj be a rendelobe, ha mar ugy erzed, hogy jobban vagy. Nalunk ez igy mukodik, valoszinuleg nalatok is.
2012. dec. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is meg van az ára az igazolásnak és a táppénznek is. Egyébként tényleg azért találták ki a telefont ,hogy pl esetedbe is szólni kellett volna, de legalább az asszisztensének. Szüleidet miért nem kérdezed meg ilyenkor?
2012. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!