Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Mit kéne tennem?

Valaki segítsen! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ma reggel ugye mint minden nap iskolába kellett volna mennem, de nem mentem mert semmi erőm, életkedvem nem volt, teljesen fáradt vagyok, mert hajnalban fenn voltam, mert köhögök. A szüleim már nem tudnak igazolást adni nekem, orvosnál egyedül még nem voltam, nem tudom mikor rendel, mit kéne ott mondanom és csinálnom, egyáltalán ad-e ezért igazolást? Kérlek segítsetek!!! 14/L

2012. okt. 24. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:

14 évesen csak szülőkel mehetsz orvoshoz. A rendelési időt biztosan tudják a szüleid.( jó lenne Neked is megjegyezned)

Köhögésre megvizsgál, a levertségnek testi oka (is) lehet, pl. vashiány.

Gyógyulást kívánok!

2012. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj betegen sehova.Majd holnap elmész az egyik szülőddel az orvoshoz és valószínűleg kiír a hétre.
2012. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!