Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adhat pszichológus vagy...

Adhat pszichológus vagy háziorvos visszamenőleg "igazolást" vagy bármilyen papírt arról, hogy idegi okok miatt nem tudtam tanulni?

Figyelt kérdés

Volt már egy kérdésem korábban, egyetemre járok, sajnos nem lett meg a 30 kreditem 2 félév alatt és emiatt várhatóan elbocsájtanak. Nem lustaságból, családi okok miatt nem tudtam készülni és előadásokra járni. A szüleim miatt el kellett költöznöm otthonról, nagyszüleimhez, akik nem tudták fizetni a felutazásaimat és az albérlet Budapesten. Emellett nagyon nehezen tudtunk megélni, rengeteget stresszeltem miatta, de nem fordulhattam pszichológushoz, nem volt rá pénz.

Most megtudtam hogy ha akkor kapok igazolást arról, hogy kezelésre van szükségem vagy gyógyszerre, akkor most beadhatok fellebbezést és folytathatom a sulit. Szerintetek van olyan akihez ha most elmegyek kiadja az igazolást, vagy ír egy orvosi véleményt? Nagyon fontos lenne, mert így csak 1 év múlva tudnám folytatni az egyetemet :((


2012. júl. 6. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megbizonyosodott, hogy valóban ez a helyzet, akkor erről kiállíthat papírt, de az iskola nem tudom, hogy köteles-e elfogadni.

Amúgy a háziorvos is valószínűleg pszichológushoz (szakorvoshoz) fog irányítani.

2012. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!