Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel a problémával hova...

Ezzel a problémával hova menjek? Lehet ebből nagy baj?

Figyelt kérdés

Néhány napja, majdnem egy hete történt egy kis balesetem, ráestem a nemiszervemre (nő vagyok), illetve pont úgy estem el, hogy pont a lábam közével ráestem egy elég kemény tárgyra. Ez így hülyén hangzik, de biztos ismerős sokaknak a szitu! Szóval nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, bár utána kicsit fájt. Ma viszont azt vettem észre, hogy be van lilulva, és dagadva is de ilyen csomót érzek ott...Egészen pontosan a combom töve és a hüvelyem között. Ahol van a gát(?) Remélem érthető..:S

Szóval holnap meg kéne nézetnem de nem tudom hova menjek ezzel, és azt sem hogy ebből lehet e nagyobb baj?

köszi előre is!


2012. dec. 13. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincsen nagy baj, ha meg akarod nézetni nézesd, valószínűleg egy jó kis zúzódást sikerült szerezned. Érezd magadat szerencsésnek, gondolj bele ha férfi lennél, már aznap az ügyeletre kerültél volna ezzel a balesettel. :)
2012. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

El fog múlni magától, ne aggódj!

Szerintem felesleges dokihoz menni vele.

2012. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászatra menj vele.

(A gát az a hüvely és a végbélnyílás között van.)

Ha nem volt vérzés sehonnan nagy baj nem lehet,de azért nézesd meg.

2012. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jajj hüly* vagyok, nem gát.

Ahol fáj, az a hüvelyem melletti rész, rögtön, ahol van csont rész is, és a jobb oldalon nagyon be van dagadva, de csomókban. Akkor remélem elmúlik... Ülve nem fáj de mikor hozzáérek akkor nagyon nagyon...

2012. dec. 13. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
valószínüleg csak zúzódás, a csomó pedig vérömleny lehet, majd felszívódik magától. Ha nem tünik el 2-3 hét mulva sem menj orvoshoz. Ne nyomkodd ne piszkáld.
2012. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megütődik a csontod, begyulladhat a csonthártya, ezt csomónak lehet érezni.
2012. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz, az a szeméremcsont lehet, ugyanúgy sérülhet, mint más csont. De jobb a békesség, mutasd meg orvosnak.
2012. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem a szeméremcsont, hanem a farkcsontom és a hüvelyem közötti rész. Mintha a farkcsontom belső része zúzódott volna meg. Érzem, hogy nem sima ott, hanem göröngyös.:S
2012. dec. 15. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Az viszont a csípőlapát alsó széle lehet talán.
2012. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!