Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valami végleges módszer...

Van valami végleges módszer az allergia ellen?

Figyelt kérdés
Akármi érdekel injekciós kezelés, homeopátiás kezelés..akármi
2009. aug. 22. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs, az allergia jelenleg nem gyógyítható, csak tüneti kezelés van, és persze megelőzés.
2009. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor valaki megtudná mondani, hogy melyik a legerősebb allergiagyógyszer?
2009. aug. 22. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
végleges úgy végleges, hogy idén megszünteti neked az allergiádat. én eddig minden éven kaptam szteoridos injekció(ka)t, mer vol amikor 3 tű állt ki a kezemből:S szóval annyira durván rosszul voltam. és épp ezért ezt csak akkor adják mikor nem segit a gyógyszer, a szemcsepp meg az orrspray. ha tényleg nem birod, de még nem olyan sulyos a helyzet, akkor kitalálhatsz vmi ürügyet, de csak saját felelősségre kapod meg, mert sok a káros hatása (elhízás, csontokra nem jó hatása van stb). egyébként nekem még most idén vmivel enyhébb a dolog, használok még ilyen kis falbadugós szerkentyűt, olyan mint egy szunyogriasztó:) oxidionokat bocsájt ki, így tisztitja a levegőt, és reggelre kapok levegőt az orromon:) tescoban vettük 1-2ezer forint, nekem egy kicsit segitett!
2009. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én hallottam róla, hogy létezik végleges megoldás, csak részleteket nem tudok. Nekem kicsi koromban cseppekkel kezelték egy tartós betegségemet, amit végleg megszüntettek akkor, hasonlóról olvastam nemrégiben.
2009. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok! xyzalt szedek, mikor legelőször elkezdtem szedni, felet kellett bevennem mert egyszerüen aludtam elfelé. ez volt 3 éve. ma már meg se kottyan:S olyan mintha semmit se szednék...
2009. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Szerintem én is így vagyok az allergiagyógyszerekkel és az is lehet immunis vagyok már nagyon sokra körülbelül az ötödik fajtát szedem de ez se nagyon használ :S

Még jöhetnek válaszok..


Esteleg valakinek homeopátiás kezelés segített?

2009. aug. 22. 10:42
 7/10 anonim válasza:
Amúgy nem tudom, mennyire hallottál róla, de van úgy, hogy egyes allergiás tünetek mögött pszichés probléma áll, és úgy tűnik, mint ha allergiás lennél, azt is hiheted sokáig, aztán ha megszűnt a valódi probléma, akkor megszűnnek az allergiás tünetek is. Ezt se árt megvizsgálni, mert az ilyen problémán allergia gyógyszer nem segít, és nekem is volt ilyen. Persze mindenre nem húzható rá, de ez is egy lehetőség.
2009. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor keressek fel egy pszihológust?

Lehet igazad van mert vannak problémáim..

2009. aug. 22. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
pszichológust sztem azért nem kell, ha nem annyira komoly a baj. de az tényleg igaz, hogy a testi betegségek összefüggnek a lelkivel. ha bent vmi nincs rendbe akkor rendesen is megbetegszel. a tesómmal egydőbe lettünk allergiások, ő ma 22 én 20, neki már nincs alllergiája, nekem van. érdekes:)
2009. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az AREC sóterápiát,az asztmára is jó és az allergiára is:)
2009. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!