Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek, ha lehet, hogy...

Mit tegyek, ha lehet, hogy koffeinmérgezésem lett?

Figyelt kérdés

rengeteg kávét megittam, hogy tudjak tanulni, de kezdtem egyre rosszabbul lenni. most utánaolvastam, és úgy néz ki a koffeinmérgezés minden jele meg volt: hányinger, szédülés, fejfájás, nehezebb légzés, gyomorégés...

mit lehet tenni hogy jobban legyek? ittam egész sok vizet hátha segít, de eddig semmi javulás :s



2012. dec. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A víz az jó, mert a kávé vízhajtó, legalább ki ne száradj :) Egyél valamit, vagy igyál tejet a gyomorégésedre, állj ki az ablakba, és vegyél jó nagy levegőket. Szerintem idő kérdése, hogy jobban legyél, a tünetek enyhítésén kívül nem nagyon tudsz semmit se csinálni. Rajtam elég hamar átmegy a kávé, nem tudom, ki hogy van vele, bízzunk benne, hogy hamarosan jobban leszel.
2012. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, már tényleg jobban lettem, a friss levegő sokat segít :)
2012. dec. 15. 23:03
 3/3 anonim válasza:
Mennyi kávé kellett ehhez és mennyi idő alatt fogyasztottad el? Mennyi a testtömeged?
2012. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!