Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetnék még? Teljesen...

Mit tehetnék még? Teljesen kiborulok ettől!

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 hónapja megy a hasam,ma már alig bírok mozogni a görcstől. Most voltam orvosnál,azt mondta ételallergia,ezzel letudta. [ Nem rég néztek vérképet,tudja ő is,nem mutatott semmit. ] Ma véres volt a székletem,ezt is elmondtam neki,de nem tett semmit! Azt mondta menjek a gasztroenterológiára,csak mire oda kapok időpontot,belehalok a fájdalomba. Mit tehetnék még? :(
2012. febr. 8. 12:48
 1/6 anonim válasza:
új orvos
2012. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ebbe belenyugodtál?! Küldjön el székletvizsgálatra, újabb vérvételre! Ha erre nem hajlandó és nagyon rossz állapotban vagy, még az ügyeleten is kötelesek ellátni.
2012. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nyugodtam bele csak már nem tudom hová menjek! Debrecenben már jártam más osztályon és meg voltam elégedve a munkájukkal,lehet hogy oda kellene mennem csak beutalót ki tud adni? A gasztroenterológus? Itt ahol lakom egy kisváros, eléggé pénzéhes orvosok vannak,de nekem nincs arra pénzem hogy a 10-20 ezreseket nyomkodjam a zsebükbe!
2012. febr. 8. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen új orvos!!!Nem szabad 1 véleméynét meghallgatni!!!!Amúgy hány éves vagy?
2012. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 és köszönöm szépen! Felhívtam a gasztroenterológiát ahova március 26-ra kaptam időpontot! De nem fogok várni addig soron kívül bemegyek,mert én addig belehalok az biztos!
2012. febr. 8. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed menny csak!!!
2012. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!