Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kislányom 4éves asztmás és...

Kislányom 4éves asztmás és allergiás. Tartósan betgnek számit? Igényelhetek emiatt ujra gyest és emelt családi pótlékot?

Figyelt kérdés
reggel este szed gyógyszer..minden nap..
2009. aug. 24. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az asztmára kaphatsz emelést, talán figyelembe veszik, hogy egyik a másik következménye, és hogy súlyosbítják egymást. De ez attól is függ mennyi idős a gyermeked, mert azt hiszem gyermekkorban az asztmát ki lehet nőni,(allergiát nem)( persze a hajlam mindig meglesz) de felnőttkorban már nem.
2009. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kislányom 4 éves..igen azt mondták kinővi talán 7-14 éves kora körül..de öcsém is igyvolt ő most 17 és még mindig asztmás..:(köszy a választ
2009. aug. 25. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én asztmás vagyok és kaptam emelt családit,most vették el júliusban...

Azt nemtudom 4 évesen mennyire számít betegnek,a pulmnológus véleményét kérd ki,hogy igényelheted e,nekünk is ő mondta...egyébként nemtudom...nekem is úgy volt,hogy kinövöm mégis itt vagyok 21 évesen és fulladok amikor...

AREC sóterápiát javaslom nektek is:)

A csp-heu vissszatérve sztem lehet igényelni,de jobb rákérdezni:)

2009. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aham a pulmanologus okotberre adott időpontottés csak akkor tudja meg mondnai h jogosult e rá a kislány..?szoval h van e egyáltalán középszintü az asztmája!!!de ha nincs is attol még folyton beteges-e miatt is...és attol még én vagyok vele itthon mivel nincsen más!!és abban az estben nem itélik meg az összeget!!nagyon klasszak mit kondjak!!ezzel csak anyi problémám h a betegeskedése miatt nem tudok elhelyzkedni!! egy munkahelyről nem lehet enyit hiányozni!!
2009. aug. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!