Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik orvos ( pl. korházban )...

Másik orvos ( pl. korházban ) megvizsgál vajon, vagy szóba se áll velem?

Figyelt kérdés

Elmentem a lakóhely közeli nőgyógyászhoz, mert a műtétem után még mindig nem jött meg. Kiderült ( vagyis az orvos ezt mondta ) az ultrahang alapján, hogy a petevezetékben vagy egy ciszta, és ez akadályozza az egészet. Azt mondta nyugodjak meg, hamarosan meg fog jönni. Terhességi tesztet is csináltam itthon, az negatív lett.

Kollégám azt mondta ne bízzak ebben a dokiban, inkább menjek el az xy. korházba.

Meg rákérdeztem a dokinál, hogy ezt a cisztát nem kell eltávolítani? A válasza nem.



2013. jan. 3. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne állna szóba veled, elmehetsz nyugodtan másik dokihoz is ha úgy érzed.
2013. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt ki tudod választani, hogy lakhely szerint melyik kórházba mehetsz.

2013. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik nőgyógyász szóba áll veled, csak lehet, hogy fizetned kell érte. Ha a területileg illetékes kórházba mész, ott bármelyik orvoshoz mehetsz, általában az ambuláns rendelést felváltva oldják meg. De máshová is mehetsz, csak oda mint említettem lehet hogy fizetős betegként.
2013. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg a linket! :-)
2013. jan. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!