Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretnék fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discovery01 kérdése:

Ha szeretnék fogamzásgátló bogyót feliratni akkor általában megvizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nő gyógyásznál és nem is tom,hogy igazán hova kell menni. Segítene ebben valaki?
2012. jún. 11. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jah:/ van vér- ,vizelet vizsgálat és még turkál is benned:/
2012. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Elvileg meg kéne, de engem nem vizsgált meg..ultrahang volt meg lehet vittem vérképet mert akkoriban havonta volt friss..de nem biztos.

Hol laksz? Keresek neked dokit

2012. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Megnézed h ki a nőgyógyász a városodban és hogy mikor rendel. Ha több van akkor gondolom körzet szerint, de nem tudom mert nekünk 1 van. Elmész szépen. Elmondod neki h mit akarsz. Egy rákszűrést mindenképp csinálni fog amit egyébként évenként meg kéne ejteni. Nem tudom hány éves vagy de 18 alatt sok helyen szülő is kell a gyógyszeriratáshoz.

A rákszűrés a következőképpen néz ki. Bemész, megmondod mit szeretnél, Elküld a doki h vetkőzz le. Nállunk úgy van h a vizsgáló hátuljában van egy elfüggönyzött rész. Bemész a függöny mögé, derékon alul levetkőzöl és van egy vizsgáló asztal. Oda lecsücsülsz. Jön a doki, felteszed a lábaid a kengyelbe. Ő megfog agy kacsát (fém eszköz, keress rá a neten) bedugja és szétnyitja (kellemetlen de nem fájdalmas) és kenetet vesz. Ezután (persze kesztyűs) kézzel is benyul kicsit és kitapintja a petefészkeket meg még nem tudom mit. Kb ennyi. A szűz vagy akkor nem tudom hogy vizsgál. Én azt szoktam csinálni h bármilyen kérdésem van, a vizsgálat közben teszem fel és ez teljesen elvonja a figyelmem. Észre sem veszem és már kész is

2012. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nem vagyok szűz, lagzimra készülök és eddig nem akartam bogyót szedni így gondoltam,h ezután szükségem lesz csak tanácstalan voltam. :)
2012. jún. 11. 16:38
 5/19 anonim ***** válasza:
És sose voltál rákszűrésen??? Ahova első szexuális együttlét után, de 18 éves kortól mindenképp évente el kéne menni???? HELYTELEN
2012. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
értem,h helytelen, de megvan az okom,h miért nem voltam és nem is a rákszűrésre gondoltam hanem a bogyó felírásra. Én életem és az én gondolkodás módom még ha helytelennek is gondolja valaki...
2012. jún. 11. 16:49
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor egészségedre ha rákos vagy és már nem gyógyíthatnak.
2012. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Örülök,h ilyen pozitívan állsz az élethez,hogy biztosan valaki már rákos lesz pár éves szexuális kapcsolat után... nagyszüleink, szüleink se lettek rákosak, nem haltak bele, mert nem rohantak nőgyógyászhoz....
2012. jún. 11. 16:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom h feltétlen rákos lesz valaki, de sokkal jobb ha biztosra tudod h nem. És ha már megvannak hozzá a megfelelő módszerek hogy időben kimutathassák akkor miért nem lehet normálisan elmenni arra a vizsgálatra? Nem. Nem biztos h rákos lesz valaki de meg van a lehetősége és ÉN inkább kizárom. Nem haltam bele még egyszer sem a vizsgálatba.
2012. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
értem, de akkor sem kell kioktatni ha máshogy gondolom... pont az a hülye típusú ember vagyok aki ezek után fog félni az orvos lebaszásától is... :( de azért köszönöm a válaszodat
2012. jún. 11. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!